Powrót do sklepu

Szukasz wysokiej jakości rowerka lub orbitreka do profesjonalnych domowych treningów, który zapewni Ci pełny komfort ćwiczeń? Poznaj sprzęty fitness z nowej serii 300 marki Hop-Sport! Seria 300 od Hop-Sport to stabilna konstrukcja, zaawansowane rozwiązania i nowoczesny design, który pasuje do każdego wnętrza. W skład serii wchodzą: Rower elektryczno-magnetyczny HS-300H Aspect, Rower leżący HS-300L Canion, Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-300C Sentinel, Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-300CF Spectre.

Treningi na tych sprzętach pomogą Ci osiągnąć Twoje cele, takie jak: wymodelowanie sylwetki, utrata nadmiaru kilogramów, wzmocnienie mięśni, poprawa kondycji i wytrzymałości.

Nowa Seria 300 od Hop-Sport

Spróbuj treningu na najwyższym poziomie!

Prosty w obsłudze komputer

iConsole+

Wejdź do świata interaktywnego treningu i rozrywki! Wystarczy Twoje jedno kliknięcie w czuły, dotykowy wyświetlacz komputera iConsole+, aby rozpocząć efektywne, urozmaicone ćwiczenia. Oparty na systemie Android, komputer z Bluetooth 4.0, wi-fi i podstawką na urządzenie mobilne, oferuje szeroki wybór programów treningowych oraz pozwala monitorować wszystkie najważniejsze parametry treningu. Z komputerem treningowym iConsole+, zawsze masz dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych i portali społecznościowych. Trenuj, oglądając ulubione seriale lub słuchając ulubionej muzyki! Z serią 300 to proste!

Pas telemetryczny

do precyzyjnego pomiar pulsu

Kompatybilny z urządzeniami fitness z serii 300 Hop-Sport, bezprzewodowy pas telemetryczny umożliwia jeszcze wygodniejszy i bardziej dokładny pomiar pulsu podczas treningu. Nie musisz pamiętać o ciągłym trzymaniu uchwytów z sensorami - wystarczy, że umieścisz pas na klatce piersiowej i zaczniesz ćwiczenia. Wynik pomiaru pulsu pokaże się na wyświetlaczu komputera treningowego. Pas pracuje na częstotliwości 5Hz. Wysoka jakość wykonania sprawia, że pulsometr jest odporny na pył i wodę – zgodnie z normą ….

Wydajny wentylator

z regulowaną siłą nawiewu

Zapewnij sobie przyjemny, chłodzący nawiew podczas intensywnych treningów! Wszystkie urządzenia z serii 300 zostały wyposażone w wentylator z 3-stopniową regulacją siły, którą możesz z łatwością ustawić na ekranie dotykowym komputera iConsole+.

Mata amortyzująca

do ochrony sprzętu i podłoża

Wnosimy Twój komfort treningu na jeszcze wyższy poziom! Dołączona do sprzętu mata skutecznie zamortyzuje drgania i zapewni izolację akustyczną w trakcie wykonywania ćwiczeń na rowerku lub orbitreku. Dzięki zastosowaniu gąbki antypoślizgowej od spodu, mata stanowi skuteczną stabilizację podłoża w przypadku intensywnych treningów. Dodatkowo, pomoże Ci ochronić podłogę przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem.

Port USB

w zasięgu ręki

Trenując na rowerze lub orbitreku z serii 300 nie musisz się obawiać, że Twój tablet lub smartfon rozładuje się w trakcie ćwiczeń. Dzięki wbudowanemu wejściu USB (u góry komputera iConsole+), możesz wygodnie naładować baterię w swoim telefonie czy tablecie.

Zobacz wszystkie produkty

HS-300C Sentinel

Sprawdź

HS-300CF Spectre

Sprawdź

HS-300L Canion

Sprawdź

HS-300H Aspect

Sprawdź