Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Zadaszenie basenuBaldachim przeciwsłoneczny

658,00 zł
Zmień ilość
Wysyłka od 10,00 zł
  • Przedpłata - 10,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Baldachim Przeciwsłoneczny 28054 INTEX

Baldachim przeciwsłoneczny marki Intex to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu znajdziesz w wodzie ochłodę, relaks i upragniony cień w upalne dni. Wykonany ze specjalnej tkaniny chroniącej przed szkodliwymi promieniami UV baldachim da Ci możliwość korzystania z basenu bez obaw o przegrzanie lub oparzenia słoneczne. Konstrukcja półkola rzuca cień na dużą powierzchnię basenu. 

Budowa baldachimu

Baldachim ma prostą i funkcjonalną budowę, a jednocześnie jest bardzo wytrzymały. Został wykonany ze stelażu i wodoodpornej tkaniny, która chroni przed przenikaniem promieni UV. Łatwo zamontujesz go dzięki 4 zaciskom,  możesz też szybko zmienić jego ustawienie wraz z przesuwającym się słońcem. Łatwy demontaż sprawia, że w dni pozbawione słońca szybko zdejmiesz baldachim. Kompatybilność z basenami Intex

Baldachim pasuje do wszystkich prostokątnych basenów Prism Frame ™, Prism Frame ™ Oval i Ultra XTR ™ Rectangular (z wyjątkiem 9,75x4,88x1,32m) oraz okrągłych basenów o średnicy 3,05 m i 3,66 m. Łatwo się go montuje za pomocą zacisków. Możesz połączyć ze sobą dwa lub więcej baldachimów, aby uzyskać odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną. 

 

 
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Favorites