Rabat 20 zł na zamówienia powyżej 200 zł z kodem HS.PROMOSprawdź
Sortowane: Domyślne

Akcesoria fitness

Uatrakcyjnij swoje treningi dzięki różnorodnym akcesoriom fitness! W Hop-Sport znajdziesz szeroką ofertę produktów sportowych, które pomogą Ci poprawić poziom swojej kondycji fizycznej i skutecznie wymodelować sylwetkę: taśmy, gumy oporowe, skakanki, piłki do ćwiczeń, hula hop, maty treningowe, wałki i rollery i wiele innych. Nasze produkty cechują się nowoczesnym designem, wysoką jakości wykonania oraz przystępnymi cenami. Polecane są zarówno dla osób zaczynających swoją przygodę ze sportem, jak również dla zaawansowanych.  

Sprawdź naszą ofertę i wybierz akcesoria dopasowane do swoich potrzeb! Podstawą komfortowego treningu jest odpowiednia mata do ćwiczeń. W Hop-Sport znajdziesz zarówno maty fitness w różnych kolorach i wymiarach, jak również i maty ochronne pod sprzęt treningowy.  W naszym asortymencie znajdziesz niewielkich rozmiarów przyrządy do rehabilitacji, jak np. lekkie, piankowe rollery i wałki, koła pilates, piłeczki do masażu, ściskacze do rąk, maty i poduszki do akupresury, wyposażone w specjalne wypustki masujące i pobudzające krążenie krwi. Dla aktywnych oferujemy kije trekkingowe, skakanki z możliwością regulowania długości linki, koła hula hop w różnych kolorach z wypustkami masującymi oraz stepy, które sprawdzą się w ćwiczeniach aerobowych. Do rozwijania poczucia równowagi wypróbuj platformy i dyski do balansowania, które stają się coraz popularniejsze wśród miłośników fitnessu.

Większość oferowanych przez nas akcesoriów, ze względu na niewielkie rozmiary, idealnie sprawdzi się w treningach domowych, szczególnie, jeśli nie masz miejsca na przechowywanie większych gabarytowo sprzętów do fitnessu. Stwórz swój własny zestaw do fitnessu razem z Hop-Sport!

Więcej Ukryj

Ulubione