Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Pas neoprenowyHS-29PX czarny

Produkt jest niedostępny

Opis

Pas neoprenowy HS-29PX  to przyrząd, który pomaga naszemu organizmowi w szybszym spalaniu tkanki tłuszczowej. Chcesz pozbyć się tłuszczu z brzucha, ramion lub ud? Z pasem wyszczuplającym Hop-Sport szybko osiągniesz wymarzony efekt.

Jak działa pas neoprenowy?

Prezentowany pas wyszczuplający miejscowo podnosi temperaturę ciała, dzięki czemu przyśpiesza metabolizm, a co za tym idzie, przyczynia się do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Co więcej, pas neoprenowy pełni też funkcję ochronną: zabezpiecza organy wewnętrzne i ochrania przed oziębieniem, np. podczas jazdy na rowerze, szusowania na nartach lub pływania. Systematyczne noszenia pasa wyszczuplającego sprawi, że Twoja skóra będzie jędrna i sprężysta.

Pas neoprenowy HS-29PX można nosić praktycznie w każdych warunkach. Zakładaj go, wybierając się na spacer lub zakupy, a już wkrótce zobaczysz efekty. Dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Szczególnie powinny go docenić osoby, które chcą zrzucić zbędny tłuszczyk z okolic brzucha oraz kobiety, chcące odzyskać figurę po okresie ciąży. Oprócz właściwości odchudzających pas przyśpiesza również proces gojenia się ran i obrzęków.

Pas jest obszyty ze wszystkich stron, posiada praktyczną i wytrzymałą rzepę, dzięki czemu pozostaje na miejscu i nie przesuwa się. Dostępny w kolorze czarnym.

 

Wymiary pasa:

  •      Szerokość: 27 cm
  •      Grubość: 3 mm
  •      Długość: 98 cm
  •      Długość po rozciągnięciu: 120 cm

      

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (6)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione