Atlas jednostanowiskowy HS-1044K

1 198,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

ATLAS DO ĆWICZEŃ HS-1044K

Atlas HS-1044K marki Hop-Sport to wysokiej klasy sprzęt do użytku domowego. Pozwala on na bezpieczny trening różnych partii mięśni. Dzięki systematycznemu treningowi na atlasie do ćwiczeń możesz wyrzeźbić i wzmocnić właściwie wszystkie mięśnie: od grzbietu, poprzez brzuch, aż po dolne partie nóg. 

Na atlasie HS-1044K mogą ćwiczyć osoby w każdym wieku. Urządzenie posiada wyciąg dolny i górny, modlitewnik, butterfly, umożliwia wyciskanie na klatkę. Dzięki licznym funkcjom można wykonywać na nim trening o zróżnicowanej intensywności: od rekreacyjnego aż po bardziej wymagający – siłowy. Skutecznie wzmacnia i pomaga w wyrzeźbieniu najważniejszych partii ciała: bicepsów (modlitewnik), tricepsów, barków, mięśni piersiowych (butterfly), brzucha (trening z podnoszeniem nóg), grzbietu, nóg.

Jest to sprzęt przeznaczony do użytku domowego, jednostanowiskowy. Stabilna konstrukcja stalowa, pokrytą galwanizowanym metalem, stos zabezpieczony siatką oraz krążki linowe z łożyskami gwarantują bezpieczny i komfortowy trening. Waga stosu wynosi 66 kg. Atlas zajmuje mało miejsca, dlatego nadaje się do ćwiczeń nawet w niewielkim pomieszczeniu. 
 

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Waga
(z odważnikami) 105 kg
Rozstaw trenażera klatki piersiowej
70 cm
Odważniki
12 x 5,5 kg
Wymiary oparcia
40 x 66.5cm
Wymiary siedziska
25 x 35cm
Wymiary po rozłożeniu
wys. 203cm x szer. 115.5cm x dł. 145cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (11)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione