Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Atlas jednostanowiskowy HS-1044K

Produkt jest niedostępny

Opis

Atlas HS-1044K marki Hop-Sport to wysokiej klasy sprzęt do użytku domowego. Wielkim atutem atlasu jest to, że możesz bezpiecznie ćwiczyć na nim bez asysty, ponadto ćwiczenia na atlasie nie obciążają tak stawów, jak ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Dzięki atlasowi w domu zaoszczędzisz czas, który poświęciłbyś na dojazd do siłowni i oczekiwanie na zwolnienie się sprzętu. 

HS-1044K jest atlasem wielofunkcyjnym. Do dyspozycji ćwiczącego są dwa wyciągi, dolny i górny, modlitewnik i tzw. motylek. Ćwiczenia na tym atlasie wzmacniają i pomagają w wyrzeźbieniu różnych partii ciała: bicepsów (modlitewnik), tricepsów, barków, mięśni piersiowych (motylek), brzucha (trening z podnoszeniem nóg), grzbietu, nóg. Na atlasie wykonasz treningi o zróżnicowanej intensywności: od rekreacyjnego aż po wymagający – siłowy. 

Atlas jednostanowiskowy do doskonałe rozwiązanie, jeśli dysponujesz niewielkim pomieszczeniem do ćwiczeń. Waga stosu to 66 kg.

Przekrój profilu

Przekrój profilu

Atlas HS-1044K jest sprzętem do użytku domowego najwyższej jakości. Stabilna konstrukcja stalowa pokryta jest galwanizowaną powłoką, a stos został zabezpieczony siatką. Krążki linowe wyposażone są w łożyska, co  gwarantuje bezpieczny i komfortowy trening. Maksymalna waga użytkownika atlasu wynosi 120 kg. 

Stos z osłoną

Stos z osłoną

Stos w atlasie pozwala na dopasowanie obciążenia do własnych możliwości. Zmiana obciążenia w stosie jest bardzo prosta: im niżej wepniesz zawleczkę, tym obciążenie  treningowe będzie większe, im wyżej - lżejsze. Łączna waga obciążeń w atlasie wynosi 66 kilogramów, krążki umieszczone zostały w specjalnej siatce zabezpieczającej - nie obaw, że wypadną w trakcie ćwiczeń. Na początku przygody siłowej wykonuj serie z mniejszym obciążeniem, z czasem możesz zwiększać obciążenie w serii przy jednoczesnym zmniejszaniu liczby powtórzeń.

Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja

Oparcie i siedzisko ławki są wykonane warstwowo z deski i grubej, miękkiej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń. Siedziska i oparcia, a także uchwyty wykonane są z neoprenu. Wszystkie te elementy zapewniają maksymalną wygodę i komfort treningu.

Wyciąg górny

Wyciąg górny

W atlasie znajdziesz wyciąg górny i dolny. Używanie ich naprzemiennie w treningach sprzyja zachowaniu odpowiednich proporcji ciała. Ściąganie drążka wyciągu górnego to jedno z najpopularniejszych ćwiczeń wykonywanych na siłowni. Odpowiada ono za pracę najszerszych mięśni grzbietu.

Wyciąg dolny

Wyciąg dolny

Wyciąg dolny pozwala na trening i rozbudowę mięśnia czworogłowego. Proste ćwiczenia, takie jak prostowanie nóg z użyciem wyciągu dolnego (działają na mięśnie czworogłowe - przód uda) oraz uginanie nóg z użyciem wyciągu dolnego (pracuje grupa mięśni kulszowo-goleniowych - tył uda), pomogą ci osiągnąć efekt wizualny o jakim marzysz.

Regulowany modlitewnik

Regulowany modlitewnik

Modlitewnik gwarantuje świetne urozmaicenie treningu bicepsów. Umożliwia ćwiczenia mięśni ramion w pozycji izolowanej. Lekko pochylona pozycja przyjmowana na modlitewniku pozwala odciążyć plecy, a podparcie ramion pozwala na wykonanie ruchów w pełnym zakresie. Wysokość modlitewnika w atlasie możesz regulować.

Trenażer klatki piersiowej

Trenażer klatki piersiowej

Specjalny mechanizm, tzw. butterfly, czyli motylek, to obrotowe dźwignie/uchwyty z obu stron ławki. Uchwyty te służą do ćwiczeń rozpiętek, jednego ze skuteczniejszych ćwiczeń na mięśnie klatki piersiowej. Po zmianie ustawień ta część atlasu może też służyć do wyciskania.

Dźwignia nóg

Dźwignia nóg

Regulowana dźwignia, tzw. prasę do nóg, jest skutecznym przyrządem do treningu dolnych partii mięśni. Dzięki niej łatwiej zmotywować się do takich ćwiczeń.

System linek i krążków

System linek i krążków

Zastosowany w atlasie system wzmocnionych linek i krążków zapewnia płynną pracę urządzenia. Krążki linowe wyposażone są w łożyska, co  gwarantuje bezpieczny i komfortowy trening. Ruch odbywa się płynnie, a Ty nie musisz obawiać się o ześlizgnięcie się liny. Dodatkowo, guma ochraniająca stalowe linki sprawia, że atlas treningowy działa bardzo cicho.

Gąbki ochronne

Gąbki ochronne

Uchwyty do rozpiętek oraz prasa do nóg zostały osłonięte grubą i wytrzymałą gąbką ochronną, która skutecznie chroni wrażliwe miejsca na ciele w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i zapewnia stabilność i komfort w trakcie treningu.

Dane techniczne:

  • wymiary po rozłożeniu: wys. 203cm x szer. 115.5cm x dł. 145cm
  • waga (z odważnikami): 105kg
  • wymiary siedziska: 25cm x 35cm
  • wymiary oparcia: 40cm x 66,5cm
  • waga stosu: 66kg
  • odważniki: 12 x 5,5kg
  • rozstaw trenażera klatki piersiowej: 70cm
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (15)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione