Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Atlas jednostanowiskowyHS-1044K

1 648,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h

Opis

Atlas HS-1044K marki Hop-Sport to wysokiej klasy sprzęt do użytku domowego. Wielkim atutem atlasu jest to, że możesz bezpiecznie ćwiczyć na nim bez asysty, ponadto ćwiczenia na atlasie nie obciążają tak stawów, jak ćwiczenia z wolnymi ciężarami. Dzięki atlasowi w domu zaoszczędzisz czas, który poświęciłbyś na dojazd do siłowni i oczekiwanie na zwolnienie się sprzętu. 

HS-1044K jest atlasem wielofunkcyjnym. Do dyspozycji ćwiczącego są dwa wyciągi, dolny i górny, modlitewnik i tzw. motylek. Ćwiczenia na tym atlasie wzmacniają i pomagają w wyrzeźbieniu różnych partii ciała: bicepsów (modlitewnik), tricepsów, barków, mięśni piersiowych (motylek), brzucha (trening z podnoszeniem nóg), grzbietu, nóg. Na atlasie wykonasz treningi o zróżnicowanej intensywności: od rekreacyjnego aż po wymagający – siłowy. 

Atlas jednostanowiskowy do doskonałe rozwiązanie, jeśli dysponujesz niewielkim pomieszczeniem do ćwiczeń. Waga stosu to 66 kg.

Solidna konstrukcja i bezpieczeństwo użytkowania

Solidna konstrukcja i bezpieczeństwo użytkowania

Atlas HS-1044K jest sprzętem do użytku domowego najwyższej jakości. Stabilna konstrukcja stalowa pokryta jest galwanizowaną powłoką, a stos został zabezpieczony siatką. Krążki linowe wyposażone są w łożyska, co  gwarantuje bezpieczny i komfortowy trening. Maksymalna waga użytkownika atlasu wynosi 120 kg. 

Wyciąg dolny

Wyciąg dolny

Atlas  HS-1044K został tak skonstruowany, aby korzystać z wyciągu dolnego w dwojaki sposób - na siedząco i stojąco. Sprzyja to zachowaniu odpowiednich proporcji ciała. Ćwiczenia na wyciągu nie tylko pomagają kształtować mięśnie pleców i ramion, ale pomagają wzmacniać nogi i zredukować niechcianą tkankę tłuszczową.

Stos

Stos

Stos w Atlasie HS-1044K  pozwala na dopasowanie obciążenia do własnych możliwości. Zmiana obciążenia w stosie jest bardzo prosta: im niżej wepniesz zawleczkę, tym obciążenie  treningowe będzie większe, im wyżej - lżejsze. Masz do dyspozycji 12 obciążników po 5,5 kg. Na początku wykonuj serie z mniejszym obciążeniem, z czasem możesz zwiększać obciążenie w serii przy jednoczesnym zmniejszaniu liczby powtórzeń.

Krążek linowy

Krążek linowy

Atlas HS-1044K wyposażony jest w wyciąg i krążek z rowkiem linowym, dzięki którym ruch odbywa się płynnie, a Ty nie musisz obawiać się o ześlizgnięcie się liny.

Dane techniczne:

  • wymiary po rozłożeniu: wys. 203cm x szer. 115.5cm x dł. 145cm
  • waga (z odważnikami): 105kg
  • wymiary siedziska: 25cm x 35cm
  • wymiary oparcia: 40cm x 66,5cm
  • waga stosu: 66kg
  • odważniki: 12 x 5,5kg
  • rozstaw trenażera klatki piersiowej: 70cm
Krótki opis
Opis

Recenzje (11)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites