Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Atlas treningowy z workiem 3-stanowiskowyHS-1054K

2 648,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h

Opis

Atlas 3-stanowiskowy HS-1054K z workiem firmy Hop-Sport to sprawdzony sprzęt treningowy, z którego mogą korzystać wszyscy – niezależnie od wieku, płci i sprawności fizycznej. Jest to wielofunkcyjne urządzenie pozwalające stworzyć profesjonalną siłownię w domu. Atlas daje nam możliwość skutecznego treningu w wolnej chwili oraz pozwala zadbać o naszą sylwetkę, gwarantuje poprawę kondycji i pozwala na uzyskanie wymarzonej masy mięśniowej. Stanowi doskonałe uzupełnienie treningów tlenowych, takich, jak spacery, bieganie czy ćwiczenia przy użyciu kijków Nordic Walking. 

Dzięki trzem stanowiskom, atlas umożliwia równoległy trening kilku osobom. Wyciąg górny i dolny gwarantują skuteczny trening mięśni ramion, pleców i barków. Modlitewnik pozwala na intensywny trening bicepsów. Butterfly i poręcze treningowe wzmacniają mięśnie klatki piersiowej. Składana ławka skośna z dwoma hantlami o wadze 1,5 kg, wyposażona jest w możliwość regulacji wysokości. Obciążenie o wadze 72 kilogramów, umieszczone jest w siatce zabezpieczającej. Atlas wyposażony jest w profesjonalny worek bokserski wraz z wypełnieniem oraz z rękawicami.

Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo, wypełniona miękką pianką profilowana ławka, siedziska i oparcia, a także uchwyty wykonane z neoprenu - to wszystko zapewnia bezpieczeństwo i komfort treningu. Dodatkowo, guma ochraniająca stalowe linki sprawia, że atlas treningowy działa bardzo cicho.

 

Specyfikacja - wymiary po złożeniu:

Długość

170 cm

Szerokość

220 cm  

Wysokość

223 cm

Szerokość po złożeniu ławki skośnej      

138 cm    

Waga urządzenia

170 kg

Maksymalna waga osoby ćwiczącej

120 kg

 

Krótki opis
Opis

Recenzje (10)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites