Bieżnia elektryczna HS-1200LB Soul

1 998,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

Bieżnia treningowa HS-1200LB Soul

Innowacyjne urządzenie treningowe 2w1 Soul to łączy w sobie bieżnię z masażerem. Dzięki wyjątkowemu połączeniu tych dwóch funkcjonalności zyskujesz możliwość przeprowadzenia kompleksowego treningu modelującego twoją sylwetkę przy pomocy jednego urządzenia. Zostań w domu i ciesz się komfortowym treningiem!

Parametry bieżni

Parametry bieżni

Bieżnia HS-1200LB Soul posiada pas biegowy 40/120 cm, co pozwala na swobodny trening. Maksymalna  waga użytkownika wynosi 130 kg. Silnik DC 1,5 HP pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości 14 km/h.

Amortyzacja

Amortyzacja

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, dzięki czemu treningi są bezpieczne dla stawów.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Darmowa aplikacja mobilna FitShow, kompatybilna z bieżnią Soul, gwarantuje różnorodność treningów. Aplikacja umożliwia także zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora. Tablet i telefon możesz ładować w trakcie treningu, dzięki wejściu USB na wyświetlaczu.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Bieżnia Soul posiada komputer z dotykowym wyświetlaczem zawierający 15 programów treningowych. Na wyświetlaczu na bieżąco możesz kontrolować parametry, tj.: czas, pokonany dystans, rodzaj wybranego programu, a także puls i spalone kalorie.

Telefon/Tablet

Telefon/Tablet

Dzięki wejściu USB i specjalnej podkładce możesz używać tableta lub telefonu w czasie ćwiczeń, bez obaw, że się rozładują lub upadną. 

Regulacja nachylenia

Regulacja nachylenia

Bieżnia Soul daje możliwość 3 stopniowej regulacji nachylenia pasa biegowego. Dzięki temu dostosujesz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości i planu treningowego.

Masażer

Masażer

Masażer pozwoli ci zrelaksować mięśnie po intensywnym treningu. Długość pasa masażera możesz dowolnie regulować, co czyni go uniwersalnym przyrządem do masażu ciała.

Multifunkcjonalność

Multifunkcjonalność

Bieżnia, masażer i ławeczka do robienia brzuszków - wszystko w jednym urządzeniu. Dzięki specjalnym “uchwytom”, o które możesz zaczepić nogi, wykonasz ćwiczenia na mięśnie brzucha.

Składanie

Składanie

Po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. Wystarczy ją złożyć, ustawić w poziomie  - wtedy możesz np. schować ją pod łóżkiem, lub pionie - utrzymuje się w tej pozycji bez problemu. Dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce.

 

DANE TECHNICZNE:

Model: HS 1200LB Soul

Instrukcja obsługi w języku polskim: Tak

Silnik: DC 1,5 HP

Prędkość: 0,8-14 km/h

Max. Waga użytkownika 130 kg

Wymiary pasa biegowego (w cm) 40/120

Wymiary bieżni:

  • Rozłożona: 155/117/64.9 cm

  • Złożona: 84/130/64.9 cm

Waga urządzenia: 50 kg

USB: Tak

Bluetooth: Tak

MP3: Nie

Programy treningowe: 15

Moc znamionowa: bieżnia – 1119W / masażer – 90-100W

Napięcie: 220V

Regulacja nachylenia: Manualna 3-stopniowa

Rolki transportowe: Tak

 
 
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery