Rabaty do -50% z okazji CYBER MONDAY! Sprawdź

Bieżnia elektryczna HS-1400LB Bolt

2 648,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Trenuj bez względu na pogodę! Bieżnia treningowa Bolt HS-1400LB pomoże Ci zachować formę i dobrą kondycję. Żadna pogoda nie będzie od dziś wymówką. Bolt to propozycja dla początkujących biegaczy. Jeśli poszukujesz bieżni do użytku domowego i regularnego treningu, a ponadto chcesz zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu - rozważ zakup tego modelu. Prędkość, którą możesz osiągnąć na tej bieżni kształtuje się pomiędzy 0,8 a 14,0 km/h. Wytrzymałość bieżni wynosi 130 kg. 

Bieżnia domowa HS-1400LB posiada komputer treningowy z wyświetlaczem LCD. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne, a także uchwyt na butelkę z napojem. Wbudowany głośnik oraz możliwość podłączenia Mp3 z ulubioną muzyka uprzyjemni Twój trening.

Komputer treningowy

Komputer treningowy

Komputer w bieżni do biegania BOLT ma wiele przydatnych funkcji. Szybki start zapewnia łatwe rozpoczęcie i zatrzymanie pracy bieżni. Dzięki trybowi ręcznemu, bieżnia zatrzyma się powoli po wykonaniu planu treningowego. Komputer ma 12 różnorodnych programów treningowych - każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo program manualny pozwala na stworzenie 3 indywidualnych programów treningowych - można je zapisać i zaoszczędzić czas przy kolejnym treningu. Do wyboru są także 3 programy HRC, czyli programy sterowane pracą serca, pozwalają one na trening w odpowiednich strefach tętna. Funkcja FAT pozwoli zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, przydatna jest też funkcja pomiaru pulsu. Bieżnia ma wbudowany 5 calowy wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko. Dzięki niemu możesz w trakcie treningu monitorować dystans (także liczbę kroków), czas, prędkość, tętno, spalone kalorie oraz poziom nachylenia.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Darmowa aplikacja mobilna FitShow, kompatybilna z bieżnią elektryczną Bolt, gwarantuje różnorodność treningów. Aplikacja umożliwia także zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora. Tablet i telefon możesz ładować w trakcie treningu, dzięki wejściu USB na wyświetlaczu.

USB i Mp3

USB i Mp3

Dzięki wejściu USB na pulpicie Bieżni Bolt, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie. Bolt ma też wejście na kabel do Mp3.

Parametry

Parametry

Bieżnia posiada silnik DC o mocy 1,5 KM, co pozwala na bieg od 0,8-14 km/h. Jest to zatem odpowiedni sprzęt dla biegaczy początkujących, a także dla osób, które chcą uprawiać marszobiegi. Bieżna Bolt jest wytrzymała - maksymalna waga użytkownika wynosi 130 kg.

Pas telemetryczny i sensory dotykowe

Pas telemetryczny i sensory dotykowe

Do bieżni pas został dołączony telemetryczny, który pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które dopiero rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna. Pas łączy się z urządzeniem za pomocą Bluetooth, wynik pomiaru jest widoczny na wyświetlaczu. Podobnie działają sensory dotykowe zlokalizowane na uchwytach. Aby zmierzyć puls, należy trzymać oba przez przynajmniej 5 s. Wynik będzie widoczny na wyświetlaczu.

Pas biegowy

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Bolt o szerokości 43x120cm pozwala na swobodny i komfortowy trening - na tej bieżni możesz spokojnie maszerować albo biec.

Regulacja nachylenia

Regulacja nachylenia

Bieżnia posiada automatyczną regulację nachylenia pasa biegowego do 15 stopni. Przycisk znajduje się na pulpicie. Dzięki temu możesz dopasować intensywność treningu do swoich możliwości i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

Klucz bezpieczeństwa

Klucz bezpieczeństwa

Jeśli chcesz szybko zakończyć działanie bieżni, wystarczy że wyjmiesz tzw. klucz bezpieczeństwa. Bieżnia zatrzyma się, a pomiary zostaną wyzerowane. Dodatkowo, Bolt ma tryb uśpienia - jeśli nie używasz bieżni przez 10 min, przejdzie w stan uśpienia. Aby przywrócić jej działanie, naciśnij dowolny przycisk.

Uchwyt na tablet/telefon

Uchwyt na tablet/telefon

Na środku pulpitu znajduje się specjalny wąski uchwyt na urządzenia mobilne. Twój telefon lub tablet będzie bezpieczny w trakcie treningu. Dodatkowo poniżej znajdziesz miejsce idealne na bidon(brak w zestawie) lub na przechowywanie innych akcesoriów.

Klawisze dostępu

Klawisze dostępu

Przycisk START uruchomi urządzenie, a STOP - zatrzymuje je. Jednym z przycisków łatwo zmienisz program treningowy. Kolejnym uruchomisz odliczanie czasu, spalanych kalorii lub pokonanej odległości. Za pomocą przycisków “+” i “-” zmienisz prędkość i ustawisz parametry treningowe. Przycisk SPEED służy do szybkiego dostosowania prędkości. Dwa przyciski służą także do zmiany nachylenia bieżni, a INCLINE do szybkiej zmiany nachylenia.

Składanie

Składanie

Bieżnię Bolt możesz w każdej chwili złożyć do pozycji pionowej i schować z zasięgu wzroku. Przed złożeniem upewnij się, że wyciągnąłeś przewód zasilający z gniazdka.

Smarowanie pasa biegowego

Smarowanie pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Do konserwacji należy używać specjalnego beztłuszczowego środka.

DANE TECHNICZNE:

Model: HS-1400LB

Instrukcja w języku polskim: Tak

Gwarancja: 24 miesiące

Silnik: DC 1,5 KM

Wytrzymałość: 130 kg

Funkcje komputera: programy predefiniowane; tryb odliczania: kalorii, dystansu, czasu; pomiar tętna i tkanki tłuszczowej FAT; szybki start, szybkie dostosowanie prędkości.

Programy predefiniowane: 12 + program manualny, 3 programy HRC.

Prędkość: 0,8-14 km/h

Wymiary pasa biegowego: (w cm) 43x120

Wymiary bieżni rozłożona: (w cm) dł.153 x szr.74 x wys.119

Wymiary bieżni złożonej: (w cm) dł.110 x szr.74 x wys.123

Wymiar kartonu: (w cm) 160 x 77 x 30

Waga urządzenia: 54kg

Waga urządzenia wraz z opakowaniem: 62kg

Klucz bezpieczeństwa:Tak

USB: Tak

Bluetooth: Tak

MP3: Tak

Pas Telemetryczny: Tak

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (6)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione