Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Bieżnia elektryczna HS-2500LB Aspire

Produkt jest niedostępny

Opis

 

Trenuj bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz! Bieżnia treningowa HS-2500LB Aspire umożliwi Ci utrzymanie kondycji bez konieczności wychodzenia z domu. Aspire to bieżnia o mocy silnika 3.0 HP, dzięki czemu możesz biec z  prędkością maksymalną 18 km/h. Pas biegowy o wymiarach 50/125 cm daje Ci możliwość przeprowadzenia intensywnego treningu w komfortowych domowych warunkach. W trakcie ćwiczeń skorzystaj z możliwości jakie daje komputer bieżni Aspire. 15 programów treningowych oraz program HRC pozwolą Ci na dopasowanie rodzaju treningu do Twoich indywidualnych potrzeb.

Chcesz urozmaicić swoje treningi? Skorzystaj z możliwości, jakie daje nachylenia pasa biegowego do poziomu 15%.
Szukasz motywacji do ćwiczeń? Na pewno zainteresuje Cię darmowa aplikacja mobilna FITSHOW, w której możesz zapisać swoje postępy lub spróbować treningu zaproponowanego przez jeden z programów w aplikacji.

Wraz z bieżnią oferujemy Ci pas telemetryczny, który po umieszczeniu na klatce piersiowej pozwoli Ci śledzić swoje tętno. Dane pojawią się na wyświetlaczu komputera treningowego. 

Po zakończonym treningu  łatwo złożysz bieżnię, a dzięki zastosowanym rolkom transportowym, przeniesiesz ją w dogodne dla siebie miejsce.

 
Parametry bieżni

Parametry bieżni

Aspire wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 3 HP. Dzięki temu bieżnia jest bardzo wytrzymała i umożliwia intensywny trening do prędkości sięgającej 18 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 150 kg.

Pas biegowy

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Aspire posiada wymiary 50/125 cm. Gwarantuje to swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

Amortyzacja

Amortyzacja

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, który chroni przed kontuzją - gumowe sprężyny znajdują się pod pasem biegowym, a także w nogach bieżni. 

Nachylenie pasa bieżni

Nachylenie pasa bieżni

Potrzebujesz intensywniejszego wysiłku? Bieżnia posiada opcję INCLINE - za pomocą przycisku na pulpicie automatycznie możesz zmienić ustawienia nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15 stopni.

Pomiar pulsu

Pomiar pulsu

Dołączony do bieżni Aspire pas telemetryczny Polar® pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. Możesz biec swobodnie! 

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Dla urozmaicenia ćwiczeń w domu skorzystaj z aplikacji mobilnej FitShow, kompatybilnej z bieżnią Aspire. Aplikacja jest darmowa, dostępna dla systemów Android i IOS. W ofercie znajdują się programy treningowe, FitShow umożliwia także zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

Wyświetlacz

Wyświetlacz

Duży, czytelny i prosty w obsłudze wyświetlacz to niewątpliwa zaleta bieżni Aspire. Widoczny licznik pomaga kontrolować postępy w treningu. Możliwość podpięcia telefonu lub tabletu poprzez USB lub Bluetooth®, pozwala na korzystanie z aplikacji FitShow.

USB

USB

Wejście USB znajduje się na pulpicie bieżni. Możesz komfortowo rozmawiać przez telefonu lub oglądać serial na tablecie bez obaw o rozładowanie się sprzętu.

Konserwacja

Konserwacja

Bieżnia Aspire posiada system rozprowadzania smaru. Możesz na bieżąco dbać o odpowiednią konserwację pasa biegowego. Specjalny środek dołączony jest do zestawu. 

Składanie

Składanie

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. Wystarczy ją złożyć, ustawić w poziomie  - wtedy możesz np. schować ją pod łóżkiem, lub pionie - utrzymuje się w tej pozycji bez problemu. Dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce.

DANE TECHNICZNE:

Silnik: DC 3,0 HP

Prędkość: 1-18km/h

Max. waga użytkownika: 150 kg

Wymiary pasa biegowego: (w cm) 50/125

Wymiary bieżni:

  • Rozłożona: 156/88.4/117.9 cm
  • Złożona: 32.3/88.4/176.9 cm

Waga urządzenia: 56 kg

Wymiar kartonu: 185x40x100 cm

USB: Tak

Bluetooth: Tak

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (4)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites