Rabaty do -50% z okazji CYBER MONDAY! Sprawdź

Bieżnia elektryczna HS-3200LB Estima

3 998,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Nowoczesna bieżnia treningowa HS-3200LB Estima to urządzenie, które pomoże Ci w utrzymaniu formy fizycznej bez konieczności wychodzenia z domu. Estima wyposażona jest w wydajny silnik o mocy 3,5HP i pozwala nawet bardzo intensywny trening do prędkości sięgającej 20 km/h!  Pas biegowy bieżni Estima posiada wymiary 50/140 cm.

Model Estima daje gwarancję oszczędności miejsca. Bieżnie możesz w łatwy i szybki sposób złożyć do pionu. Rolki transportowe umieszczone na ramie umożliwiają przeniesienie jej w dowolne miejsce. Sensory pomiaru pulsu umieszczone na uchwytach umożliwiają śledzenie tętna w trakcie ćwiczeń. Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. 

Bieżnia Estima posiada duży, czytelny komputer wyposażony w 15 programów treningowych, pomiar tkanki tłuszczowej, HRC. 

Parametry bieżni

Parametry bieżni

Estima wyposażona jest w nowoczesny silnik o mocy 3,5HP. Dzięki temu bieżnia jest bardzo wytrzymała i umożliwia nawet intensywny trening do prędkości sięgającej 20 km/h. Maksymalne obciążenie bieżni wynosi 150 kg.

Pas biegowy

Pas biegowy

Pas biegowy bieżni Estima posiada wymiary 50/140 cm. Gwarantuje to swobodny i komfortowy trening. Struktura pasa jest 5-warstwowa, co zapewnia dobrą przyczepność i stabilizację w trakcie biegu.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Dla urozmaicenia codziennych ćwiczeń w domu skorzystaj z aplikacji mobilnej FitShow, kompatybilnej z bieżnią Estima. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie dla systemów Android i IOS. Oferuje programy treningowe oraz umożliwia zapisywanie swoich postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartphona lub ekranie telewizora.

Nachylenie pasa bieżni

Nachylenie pasa bieżni

Potrzebujesz intensywniejszego wysiłku? Bieżnia posiada opcję INCLINE - za pomocą przycisku na pulpicie automatycznie możesz zmienić ustawienia nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15 stopni.

Amortyzacja

Amortyzacja

Bieżnia wyposażona jest w wewnętrzny system amortyzacji, dzięki czemu treningi są bezpieczne dla stawów.

Pomiar pulsu

Pomiar pulsu

Dołączony do bieżni Estima pas telemetryczny Polar pozwala na kontrolę pulsu bez konieczności trzymania dłoni na uchwytach. Możesz biec swobodnie! 

Uchwyt na tablet/telefon

Uchwyt na tablet/telefon

Na środku pulpitu znajduje się specjalny wąski uchwyt na urządzenia mobilne. Twój telefon lub tablet będzie bezpieczny w trakcie treningu.

USB

USB

Wejście USB znajduje się na pulpicie bieżni. W trakcie treningu możesz komfortowo korzystać z telefonu lub tabletu, bez obaw o rozładowanie się sprzętu.

Uchwyt na bidon

Uchwyt na bidon

Przygotuj się na długi trening! Specjalne miejsca na bidon znajdują się po obu stronach pulpitu bieżni.

Składanie

Składanie

Już po treningu? Bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil.  Wystarczy ją złożyć i ustawić w pionie lub poziomie, a dzięki rolkom transportowym możesz łatwo przesunąć ją w dowolne miejsce. 

 DANE TECHNICZNE:

Silnik: DC 3,5 HP

Prędkość: 1-20 km/h

Max. waga użytkownika: 150 kg

Wymiary pasa biegowego : 50/140 cm

Wymiary bieżni

  • Rozłożona: 171/83.9/128.2 cm
  • Złożona: 105.5/83.9/145 cm

Waga urządzenia: 74 kg 

Wymiar kartonu: 180x40x95 cm

USB: Tak

Bluetooth: Tak

Programy treningowe: 15

Napięcie: 220V

Regulacja nachylenia: Automatyczna, 15%

Rolki transportowe: Tak

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (6)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione