Rabaty do -50% z okazji CYBER MONDAY! Sprawdź

Bieżnia elektryczna HS-4500LB Ultima Pro

5 998,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Bieżnia HS-4500LB Ultima Pro

Poszukujesz bieżni do użytku domowego i regularnego, intensywnego treningu? Model HS-4500LB Ultima Pro będzie idealny dla Ciebie. Dzięki silnikowi o mocy 4,5 HP i szerokiemu pasowi biegowemu, bieżnia HS4500LB Ultima Pro spełni oczekiwania zaawansowanych biegaczy. Umożliwia trening do prędkości sięgającej 22 km/h. Dzięki automatycznej zmianie nachylenia pasa biegowego od 0 do 15 stopni, możesz zintensyfikować trening. 

HS4500LB Ultima Pro posiada komputer treningowy z czytelnym, dotykowym wyświetlaczem, zawierający 4 predefiniowane programy treningowe , pozwalające na intensywny trening. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z urządzeniem. Dzięki niej możesz urozmaicić swój trening oraz zapisywać i śledzić swoje postępy ćwiczeń. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne.

Po treningu bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania bieżni. Nie musisz nikogo prosić o pomoc!

 

Parametry bieżni

Parametry bieżni

Bieżnia Ultima Pro posiada nowoczesny silnik DC o mocy 4,5 HP, co pozwala na bieg od 0,8-22 km/h! Maksymalna waga użytkownika bieżni Ultima Pro to 150 kg.

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem LCD, możesz w trakcie treningu monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Ultimate Pro ma wbudowane 4 zaawansowane programy treningowe (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road), możesz też skorzystać z programu manualnego i spersonalizować swój trening.

Pas bieżni

Pas bieżni

Komfortowy trening na bieżni zapewni szeroki pas biegowy. Ten w bieżni Ultima Pro ma wymiary 52/140 cm, przez co jest odpowiedni nawet dla zaawansowanych biegaczy.

​  Amortyzacja

​ Amortyzacja

Obawiasz się przeciążenia stawów przez trening na bieżni? Model Ultima Pro został wyposażony w 4 amortyzatory po obu stronach bieżni, które redukują ryzyko kontuzji. Zastosowany system amortyzacji zapobiega także przenoszeniu uderzeń z bieżni na podłogę - zmniejsza to znacząco poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu.

Pas telemetryczny

Pas telemetryczny

Dołączony do bieżni pas telemetryczny pozwala na śledzenie pulsu podczas treningu. Jest to doskonałe ułatwienie dla osób, które rozpoczynają treningi w tzw. strefach tętna.

FitShow

FitShow

Jeśli programy treningowe Ultima Pro to dla Ciebie za mało, skorzystaj z aplikacji FitShow. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartfona lub ekranie telewizora.

Wejście USB

Wejście USB

Dzięki wejściu USB , które znajduje się na pulpicie bieżni Ultima Pro, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie.

Regulacja kąta nachylenia

Regulacja kąta nachylenia

Bieżnia Ultima Pro posiada automatyczną regulację nachylenia pasa biegowego do 15 stopni, przycisk znajdziesz na pulpicie. Możesz zwiększyć dzięki temu intensywność treningu i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

Konserwacja pasa biegowego

Konserwacja pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Bieżnia Ultima Pro posiada system rozprowadzania smaru, dzięki któremu jest to wyjątkowo proste. Specjalny środek dołączony jest do zestawu.

​  Łatwe składanie

​ Łatwe składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. Po złożeniu bieżnia Ultima Pro zajmuje 1,05 m2 powierzchni.

DANE TECHNICZNE:

Model: HS4500LB Ultima Pro

Gwarancja: 24 miesiące

Instrukcja w języku polskim - tak

Silnik: AC 4,5 HP

Prędkość: 0,8-22 km/h

Max. waga użytkownika: 150 kg

USB: Tak

Programy treningowe: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + program manualny

Komputer treningowy - pomiary dystansu, prędkości, czas, kalorii

Wymiary pasa biegowego : 52/140 cm

Wymiary bieżni rozłożonej: 178/88/146 cm

Wymiary bieżni złożonej: 131/88/146 cm

Waga urządzenia: 87 kg

Wymiar kartonu: 45x100x200 cm

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (8)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione