Bieżnia elektryczna HS-4500LB Ultima Pro

4 798,00 zł 4 998,00 zł
Oszczędzasz 200,00zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Bieżnia HS-4500LB Ultima Pro

Poszukujesz bieżni do użytku domowego i regularnego, intensywnego treningu? Model HS-4500LB Ultima Pro będzie idealny dla Ciebie. Dzięki silnikowi o mocy 4,0 HP i szerokiemu pasowi biegowemu, bieżnia HS4500LB Ultima Pro spełni oczekiwania zaawansowanych biegaczy. Umożliwia trening do prędkości sięgającej 22 km/h. Dzięki automatycznej zmianie nachylenia pasa biegowego od 0 do 15 stopni, możesz zintensyfikować trening. 

HS4500LB Ultima Pro posiada komputer treningowy z czytelnym, dotykowym wyświetlaczem, zawierający 4 predefiniowane programy treningowe , pozwalające na intensywny trening. Dzięki zastosowaniu Bluetooth masz możliwość połączenia swojego urządzenia mobilnego z bieżnią i korzystanie np.: z aplikacji mobilnej FITSHOW. Aplikacja jest darmowa i kompatybilna z urządzeniem. Dzięki niej możesz urozmaicić swój trening oraz zapisywać i śledzić swoje postępy ćwiczeń. Nad wyświetlaczem znajduje się specjalny wygodny uchwyt na Twoje urządzenie mobilne.

Po treningu bieżnię możesz usunąć z zasięgu wzroku w kilka chwil. System Hydraulic Soft Drop utrzymuje ciężar bieżni podczas jej rozkładania i składania bieżni. Nie musisz nikogo prosić o pomoc!

 

Parametry bieżni

Parametry bieżni

Bieżnia Ultima Pro posiada nowoczesny silnik DC o mocy 4,5 HP, co pozwala na bieg od 0,8-22 km/h! Maksymalna waga użytkownika bieżni Ultima Pro to 150 kg.

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Komputer i wielofunkcyjny wyświetlacz

Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem LCD, możesz w trakcie treningu monitorować dystans, czas, prędkość, tętno i spalone kalorie. Ultimate Pro ma wbudowane 4 zaawansowane programy treningowe (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road), możesz też skorzystać z programu manualnego i spersonalizować swój trening.

Pas bieżni

Pas bieżni

Komfortowy trening na bieżni zapewni szeroki pas biegowy. Ten w bieżni Ultima Pro ma wymiary 52/140 cm, przez co jest odpowiedni nawet dla zaawansowanych biegaczy.

​  Amortyzacja

​ Amortyzacja

Obawiasz się przeciążenia stawów przez trening na bieżni? Model Ultima Pro został wyposażony w 4 amortyzatory po obu stronach bieżni, które redukują ryzyko kontuzji. Zastosowany system amortyzacji zapobiega także przenoszeniu uderzeń z bieżni na podłogę - zmniejsza to znacząco poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu.

FitShow

FitShow

Jeśli programy treningowe Ultima Pro to dla Ciebie za mało, skorzystaj z aplikacji FitShow. Aplikacja jest darmowa i dostępna na systemy Android i IOS. FitShow zawiera programy treningowe i umożliwia zapisywanie postępów. Przebieg treningu możliwy jest do obserwowania na ekranie tabletu, smartfona lub ekranie telewizora.

Wejście USB

Wejście USB

Dzięki wejściu USB , które znajduje się na pulpicie bieżni Ultima Pro, możesz w czasie treningu korzystać z telefonu i tabletu bez obaw o ich rozładowanie.

Regulacja kąta nachylenia

Regulacja kąta nachylenia

Bieżnia Ultima Pro posiada automatyczną regulację nachylenia pasa biegowego do 15 stopni, przycisk znajdziesz na pulpicie. Możesz zwiększyć dzięki temu intensywność treningu i poczuć się, jakbyś biegał po górach.

Konserwacja pasa biegowego

Konserwacja pasa biegowego

Dbanie o odpowiednią konserwację pasa biegowego zapewnia bieżni dłuższą żywotność bez usterek. Bieżnia Ultima Pro posiada system rozprowadzania smaru, dzięki któremu jest to wyjątkowo proste. Specjalny środek dołączony jest do zestawu.

​  Łatwe składanie

​ Łatwe składanie

W każdej chwili możesz złożyć bieżnię i schować z zasięgu wzroku. Po złożeniu bieżnia Ultima Pro zajmuje 1,05 m2 powierzchni.

DANE TECHNICZNE:

Model: HS4500LB Ultima Pro

Gwarancja: 24 miesiące

Instrukcja w języku polskim - tak

Silnik: AC 4,5 HP

Prędkość: 0,8-22 km/h

Max. waga użytkownika: 150 kg

Programy treningowe: 4 (Body Sculpting, Fat Burning, Mountain, Road) + program manualny

Komputer treningowy - pomiary dystansu, prędkości, czas, kalorii

Wymiary pasa biegowego : 52/140 cm

Wymiary bieżni rozłożonej: 178/868146 cm

Wymiary bieżni złożonej: 131/88/146 cm

Waga urządzenia: 87 kg

USB: Tak

 
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (6)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione

Usercentrics: jQuery