Bieżnia elektryczna HS-640A z Bluetooth

  • Bestseller
  • - 22%
1 848,00 zł 1 448,00 zł
Produkt jest niedostępny
Darmowa wysyłka

opis

Bieżnia elektryczna Hop Sport HS-640A

Hop-Sport HS-640A to nowoczesna bieżnia do użytku domowego. Cichy silnik o mocy 2 KM umożliwia osiągnięcie max. prędkości 14 km/h. Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie ochronne z powierzchnią antypoślizgową i uchwyty z czujnikami tętna. Komputer oferuje 9 dedykowanych programów, funkcję MATRIX oraz program manualny. Innowacyjny program FAT mierzy poziom tkanki tłuszczowej i oblicza BMI (wskaźnik masy ciała) użytkownika. Funkcjonalne gadżety: uchwyt na butelkę oraz hamulec bezpieczeństwa podnoszą komfort ćwiczeń.

Dodatkowo, Bluetooth 4.0, umożliwi Ci interaktywny trening. Połącz smartfon lub tablet z bieżnią i śledzić efekty swojego treningu dzięki aplikacji FitShow!

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD monitoruje odległość, czas, tętno i spalone kalorie. Dziewięć gotowych programów oraz program manualny dają możliwość prowadzenia urozmaiconych treningów. Innowacyjna funkcja FAT pozwoli Ci zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej oraz obliczyć BMI (wskaźnik masy ciała). Natomiast funkcja MATRIX wyświetla 400 metrowy tor i informuje Cię o każdym wykonanym okrążeniu.

Wielofunkcyjny komputer treningowy
Silnik - serce bieżni

Silnik - serce bieżni

Płynną pracę bieżni zapewnia cichy silnik o mocy 2 KM. Zakres prędkości 0,8 – 14 km/h umożliwi Ci satysfakcjonujące treningi o różnym stopniu intensywności - od marszu, przez łagodny trucht aż po szybszy bieg. Ustawienia prędkości bieżni możesz szybko i łatwo regulować elektronicznie w komputerze treningowym.

Regulacja kąta nachylenia

Na tym modelu bieżni możesz biegać również „pod górkę” dzięki trzypoziomowej regulacji kąta nachylenia pasa biegowego. Taki rodzaj treningu pozwoli Ci w jeszcze większym stopniu zaangażować do pracy mięśnie nóg, pośladków i brzucha. Prosty, manualny system zmiany, umożliwi Ci dostosowanie ustawień sprzętu do własnych preferencji.

Regulacja kąta nachylenia
Monitorowanie pulsu i wygodne sterowanie

Monitorowanie pulsu i wygodne sterowanie

Dotykowe sensory, umieszczone na uchwytach na ręce, pozwolą Ci szybko zmierzyć swój puls. Wystarczy, że podczas treningu oprzesz o nie dłonie, a wynik pomiaru pokaże się na wyświetlaczu komputera treningowego. Ponadto, tuż nad sensorami pulsu, umieszczone zostały dodatkowe przyciski sterowania, dzięki którym błyskawicznie uruchomisz lub zatrzymasz bieżnię.

Boczne stopnie z powierzchnią antypoślizgową

Antypoślizgowe stopnie, umieszczone po bokach pasa biegowego, podnoszą poziom bezpieczeństwa użytkownika w czasie treningu – zapewniają łatwy start, umożliwiają bezpieczne przerwanie biegu, zmniejszając jednocześnie ryzyko kontuzji.

Boczne stopnie z powierzchnią antypoślizgową
Skuteczna amortyzacja

Skuteczna amortyzacja

Chcesz trenować na bieżni bez obaw o nadmierne przeciążenie stawów? Z bieżnią HS-640A to możliwe! Ten model został wyposażony w 4 gumowe elastomery oraz 4 amortyzatory, które redukują ryzyko kontuzji. Ponadto, zastosowany system amortyzacji zapobiega przenoszeniu uderzeń stóp o pas bieżni, na podłogę. Dzięki temu ogranicza poziom hałasu podczas użytkowania sprzętu - co jest szczególnie istotne w domach wielorodzinnych.

Klucz bezpieczeństwa

Specjalnie opracowany system zatrzymania pasa bieżni zwiększa Twoje bezpieczeństwo w razie nagłej konieczności przerwania treningu. Wystarczy, że przed rozpoczęciem treningu, końcówkę zakończoną klipsem przymocujesz do ubrania, a drugi koniec (kluczyk) podłączysz do komputerka bieżni. W momencie odłączenia klucza od komputerka, bieżnia natychmiast zatrzymuje się, a przy ponownym uruchomieniu wraca do trybu początkowego.

Klucz bezpieczeństwa
Rolki transportowe

Rolki transportowe

Nie musisz już dźwigać sprzętu, aby schować go po zakończonym treningu. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, możesz wygodnie przesunąć i schować bieżnię, tak, by nie zajmowała miejsca w Twoim salonie.

Szybkie składanie

Chcesz trenować w domu, żeby poprawić swoją kondycję, lecz nie masz zbyt dużo miejsca na sprzęty do ćwiczeń? System szybkiego składania w bieżni HS-640A pozwala na łatwe złożenie urządzenia, a tym samym, na zaoszczędzenie miejsca w pomieszczeniu.

Szybkie składanie

Dane techniczne

Boczne stopnie ochronne
tak, antypoślizgowe
Moc silnika (km)
2,0 KM
Przeznaczenie
do użytku domowego
Wejście audio in/-out
tak
Wymiary rozłożonego urządzenia
wys. 128 cm /szer. 64,5 cm /dł. 156 cm
Regulacja kąta nachylenia
manualny, 3 poziomy
Ilość programów treningowych
9 dedykowanych oraz 1 manualny
Moc znamionowa
2,5 KM
Wymiary pasa biegowego
124 cm x 40 cm
Pomiar pulsu
tak
Prędkość min/max
0,8 km/h - 14 km/h
Wyświetlacz
7 okien LED, 7 cali
Amortyzacja
4 gumowe elastomery + 4 amortyzatory
Komputer treningowy
dystans, prędkość, czas, puls, kalorie, Matrix, ilość kroków, pomiar FAT
Regulacja prędkości
elektroniczna (na panelu sterowania)
Rolki transportowe
tak
Blokada (klucz) bezpieczeństwa
tak
Aplikacje kompatybilne
FITSHOW
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Waga urządzenia (kg)
48 kg
Model
HS-640A Bluetooth
Stopki stabilizujące
nie
Wymiary kartonu
wys. 33 cm / szer. 70 cm / dł. 163 cm
Bluetooth
4.0
Instrukcja w języku polskim
tak
Zasilanie
220/230 v, 50/60 hz
Wymiary po złożeniu do pionu
wys. 150 cm /szer. 64,5 cm /dł. 80 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (35)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj