Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź
W kategoriach

Blog / Sauny / Sauny na podczerwień

Sauna może przynieść wiele korzyści zdrowotnych, jednak, aby zauważyć pozytywne efekty jej działania, należy regularnie z niej korzystać. Sauna zamontowana w domu stwarza ku temu idealne warunki. Sprawdź z nami, co jeszcze możesz zyskać dzięki domowej saunie.

Sauna dostępna przez 24 godziny na dobę

Własna sauna w domu to prawdziwy luksus, na który stawia co raz więcej osób. Z domowej sauny możemy skorzystać w dowolnej chwili. Nie musimy iść do klubu fitness czy salonu spa, stać w korkach, czy płacić za korzystanie za sauny. Możemy z niej skorzystać wtedy, kiedy tylko mamy na to ochotę.  

Sauna Haakala Vantaa QC IV Premium z matową szybą

Pełna intymność

Z sauny najlepiej korzystać nago, również z tej na podczerwień. Z domowej sauny możemy korzystać bez najmniejszego uczucia skrępowania. W domowej saunie do środka nie wejdzie nikt niepowołany. Mamy zagwarantowany pełen komfort i możliwość odprężenia się.

Higiena

Domowa sauna to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wysoką higienę. Z tej sauny bowiem korzystają tylko domownicy. Ryzyko złapania infekcji jest minimalne. Sami dbamy o czystość, więc tutaj nie ma mowy o rozprzestrzenianiu się chorób, a przecież korzystanie z sauny publicznej niesie za sobą takie ryzyko.

Odprężenie i relaks

Sauna Nivala IV Premium

Korzystając z domowej sauny, gdzieś w tle może grać ulubiona relaksująca muzyka, albo możemy siedzieć w absolutnej ciszy i nikt nie będzie nam przeszkadzał. Korzystając z sauny publicznej, przeważnie ktoś nam towarzyszy, co nie każdemu może odpowiadać. Argument prywatności w domowej saunie jest więc dla niektórych osób silnie przekonujący.

Pozytywny wpływ sauny na zdrowie

Sauna ma niezwykle pozytywny wpływ na zdrowie. Kąpiele w saunie hartują ciało, które staje się bardziej odporne na przeziębienia. Przemiana materii jest znacząco przyspieszona. Poprawia się również stan naszej skóry. Co więcej, sauna domowa wpływa pozytywnie na bardzo dobre samopoczucie oraz lepszą kondycję psychiczną. Udowodniono również, że poprawia pracę układu oddechowego i krążeniowego.

Sauna Infrared idealna do domu

Sauna Haakala Tuoni Q II Premium z matową szybą

Własna sauna to gwarancja pełnego komfortu i miejsce całkowitego odprężenia. W domowych wnętrzach najlepiej sprawdzi się sauna typu infrared, czyli sauna na podczerwień, ponieważ jest energooszczędna i bezpieczna w użytkowaniu. W przeciwieństwie do sauny tradycyjnej, nie wymaga montażu w pomieszczeniu specjalnego systemu wentylacji.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem sauny do domu lub mieszkania, sprawdź ofertę saun infrared marki Haakala, dostępnym w hop-sport.pl. Znajdziesz u nas duży wybór saun domowych o nowoczesnym designie, z szybami przezroczystymi oraz mlecznymi, w różnych wielkościach, z funkcjonalnymi dodatkami, jak np. jonizator powietrza, czy oświetlenie LED. Ponadto, oferujemy usługę wniesienia i montażu sauny, dzięki czemu nie musisz się martwić o prawidłowe podłączenie kabiny. Nie czekaj, sprawdź atrakcyjne ceny saun domowych na podczerwień już dziś!

Zobacz sauny w hop-sport.pl >>

Favorites