Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź
W kategoriach

Blog / Bieżnie / Orbitreki / Rowery treningowe / Wioślarze

Marka Elitum powstała w 2016 jako odpowiedź na aktualne potrzeby pasjonatów fitnessu i sportowego stylu życia. Elitum to pewność profesjonalnego treningu w domowej siłowni. Produkty tej marki dostępne są w sprzedaży w niemal całej Europie Centralnej – od Estonii aż po Francję.

Elitum oferuje sprzęty do domowego treningu, takie jak: rowerki treningowe, wioślarze, orbitreki oraz steppery. Produkty marki wyróżniają się intuicyjną obsługą, funkcjonalnością oraz nowoczesnym, charakterystycznym dla producenta, stylowym designem. Cały asortyment występuje w kilku przedziałach cenowych, w których znajdziesz sprzęt różniący się od siebie poziomem intensywności, funkcjami konsoli czy też właściwościami oporu. Dzięki temu, w ofercie Elitum, każdy użytkownik może znaleźć sprzęt dopasowany do swoich możliwości i celów treningowych.

Elitum - marka dostosowana do Twoich potrzeb

Sprzęty marki zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pełnego komfortu i wygody użytkownikowi. Wszystkie produkty zostały wyposażone w system oporu magnetycznego lub elektro-magnetycznego, który zapewnia płynną i cichą jazdę. Ponadto, większość sprzętów posiada rolki transportowe, wygodną regulację oporu, sensory mierzące puls, wielofunkcyjny komputerek do monitorowania treningu z wyświetlaczem LCD oraz miejsce na urządzenie mobilne oraz bidon. To tylko niektóre z udogodnień, jakie oferuje marka. Poniżej znajdziesz bardziej szczegółowy opis konkretnych grup sprzętu.

Rowery treningowe - rowery magnetyczne w wersji podstawowej sprawdzą się w każdym mieszkaniu. Ich niewielki rozmiar sprawia, że zajmują mało miejsca. Modele elektryczno-magnetyczne są bardziej zaawansowane pod względem technologicznym, mają szerszy wachlarz funkcji oraz rozbudowane programy treningowe. Wśród nich znajdziesz rowerki treningowe pionowe, leżące oraz spinningowe.

Bieżnie - w standardowych, a także mniejszych rozmiarach z możliwością składania, skonstruowanych z myślą o małych pomieszczeniach. Bieżnie posiadają ciekawe programy treningowe, a także możliwość regulacji konta nachylenia, która pozwala podnosić poziom trudności treningu. Podstawowa bieżnia TX500 marki Elitum posiada 12 programów treningowych, funkcję monitoringu pulsu, Bluetooth umożliwiający łączenie się z urządzeniami mobilnymi oraz wiele innych, ciekawych funkcji. Warto sprawdzić również modele bieżni Elitum TX700 oraz TX1000. W przypadku modelu TX700 maksymalna prędkość bieżni to 16 km/h, natomiast model TX1000 umożliwia nam trening z prędkością nawet do 20 km/h.

Orbitreki - podstawowe modele Elitum pozwalają na przeprowadzenie intensywnego treningu w warunkach domowych. Wersja MX300 posiada 8-stopniową regulację obciążenia, intuicyjny wyświetlacz przedstawiający parametry jazdy, a także sensory pomiaru tętna. Model MX700 posiada wbudowane programy treningowe, jednym z ciekawszych programów jest możliwość treningu z wirtualnym przeciwnikiem. Poza tym, orbitreki pozwalają na wykonanie testu sprawności, posiadają program WATT oraz umożliwiają pomiar tkanki tłuszczowej FAT, a także ocenę wydolności. Każdy model orbitreka został wyposażony w rolki ułatwiające transport urządzenia oraz w stopki poziomujące. Niektóre modele mają możliwość regulacji kąta nachylenia kierownicy i wszechstronną regulację siodełka, dzięki czemu mogą być idealnie dopasowane do wzrostu osoby ćwiczącej.

Wioślarze - idealne urządzenia do pobudzenia wszystkich mięśni ciała. Modele Elitum mają regulowany stopień obciążenia, monitor LCD umożliwiający monitorowanie parametrów treningów oraz możliwość podpięcia pasa telemetrycznego, mierzącego wysokość pulsu. Każdy wioślarz wyposażony jest w wygodne siodełko, antypoślizgowe pedały, a także neoprenowe rączki, co pozwala na wykonanie intensywnego treningu w bezpieczny sposób.

Steppery – ćwiczenia na stepperze skutecznie wzmacniają mięśnie brzucha, pleców, pośladków i nóg. Elitum oferuje modele z taśmami treningowymi lub ramionami, które będą pobudzać do pracy również mięśnie klatki piersiowej i ramion. Modele marki Elitum pozwalają na trening ruchu bocznego, dzięki czemu do pracy pobudzana jest większa ilość grup mięśni. Co ważne, wbudowane komputery pozwalają na wygodne kontrolowanie parametrów treningu. Zastosowane siłowniki hydrauliczne sprawiają, że trening na stepperze jest cichy i komfortowy.

Jeżeli szukasz dopracowanego w szczegółach, sprzętu treningowego, to marka Elitum jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź urządzenia Elitum w sklepie Hop-Sport

Favorites