Kup bieżnie na raty 0%Sprawdź
W kategoriach

Blog / Orbitreki / Bieżnie / Rowery treningowe / Bramy i klatki

Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest najlepszy czas na zakupy, to odpowiedź jest prosta – Black Friday i Cyber Monday to ostatnio najpopularniejsze dni, w którym możesz trafić na wyjątkowe obniżki cenowe, również w naszym sklepie. Sprawdź poniżej, na jakie atrakcyjne oferty możesz liczyć w ostatnich miesiącach roku!

Black Friday i Cyber Monday – kiedy?

Black Friday i Cyber Monday to wielkie święta wyprzedażowe, które przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych. W ciągu kilku ostatnich lat stały się niezwykle popularne również w Polsce. Black Friday czyli Czarny Piątek wypada 29 listopada, a Cyber Monday 2 grudnia. Jednak nie tylko w te dwa dni możemy liczyć na atrakcyjne obniżki. Coraz więcej sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych, organizuje promocje już na tydzień przez Czarnym Piątkiem, które trwają czasem aż do połowy grudnia lub nawet do Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki takim akcjom możesz kupić produkt, który ze względu na swoją cenę, wydawał Ci się zawsze poza zasięgiem - a w tym okresie jego cena będzie na tyle niska, że nie nadszarpnie aż znacząco Twojego konta lub portfela. Akcje wyprzedażowe w listopadzie i grudniu pozwalają również na wcześniejszy zakup upominków świątecznych dla najbliższych bez przepłacania. Dzięki temu każdy odnosi korzyści  - Klienci oszczędzają kupując w niższej cenie – a sklepy odnoszą większe zyski ze sprzedaży.

Pre-Black Friday sales

W Hop-Sport również przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze okazje cenowe i to nie tylko w Czarny Piątek i Cyber Monday. U nas zaczynamy wyprzedaże już tydzień wcześniej, czyli od 25 listopada! To właśnie wtedy w Hop-Sport rozpoczynamy Pre-Black Friday sales, czyli obniżki przed Black Friday, które potrwają aż do 28 listopada. Podczas Pre-Black Friday sales wszystkie stoły do gier Hop-Sport - bilardowe z płytą kamienną i MDF, stoły do tenisa i cymbergaja kupisz aż 15% taniej. Ponadto, jest to idealna okazja do skompletowania sprzętu do domowej siłowni, bo właśnie wtedy w Hop-Sport rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, akcesoria fitness i sprzęty siłowe marki Hop-Sport, SmartGym i Trex Sport kupisz ze zniżką nawet do 10%!

To jednak nie wszystko - w tych wyjątkowym okresie między 25 a 28 listopada sauny na podczerwień oraz artykuły do domu i ogrodu producentów Hop-Sport, diVolio i Haakala również możesz nabyć z 10% zniżką.

Black Friday i Black Weekend Hop-Sport

Po „Pre-Black Friday sales” czas na najgorętszy dzień w roku, czyli 29 listopada - Black Friday. Oferujemy dla Ciebie jeszcze większe obniżki cenowe!!! Z 15% zniżką kupisz wtedy u nas wszystkie produkty Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio i Haakala, czyli orbitreki, bieżnie i rowerki stacjonarne, platformy wibracyjne, sprzęty do domowej siłowni, sauny na podczerwień, stoły do gry w bilard, cymbergaja czy tenisa ziemnego i wiele produktów do domu i ogrodu, jak np. meble ogrodowe, krzesła biurowe, trampoliny oraz zjeżdżalnie ogrodowe. Czarny Piątek to najlepszy dzień na upolowanie super oferty w Hop-Sport!

Jeśli nie zdążysz zrobić zakupów w Czarny Piątek, to nic straconego – między 30.11 a 01.12 organizujemy Black Weekend, czyli dwa dni wyjątkowych promocji na wszystkie produkty marek Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio i Haakala!

  • Stoły bilardowe, stoły do tenisa i cymbergaja 15% taniej!
  • Pozostałe artykuły jak np. sauny na podczerwień, rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, akcesoria fitness, sprzęty siłowe oraz artykuły do domu i ogrodu 10% taniej!

Cyber Monday i Cyber Week

Po Black Weekend nie zwalniamy tempa! Czekamy na Was z akcjami Cyber Monday (2 grudnia)i Cyber Week (03.12 – 08.12). Wysokiej jakości sprzęt fitness czy akcesoria do treningu siłowego – właśnie teraz masz możliwość skompletować je taniej niż kiedykolwiek.

Podczas Cyber Monday czekają na Ciebie:

  • Stoły bilardowe z płytą kamienną i MDF, stoły do tenisa i cymbergaja 15% taniej!!!*
  • Rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, wioślarze, akcesoria fitness, sprzęty siłowe, sauny na podczerwień oraz artykuły do domu i ogrodu 10% taniej!!!*

* Promocja dotyczy sprzętów producentów Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio i Haakala.

Podczas Cyber Week czekają na Ciebie:

  • Stoły bilardowe z płytą kamienną i MDF, stoły do tenisa i cymbergaja 15% taniej!*
  • Rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, wioślarze, akcesoria fitness, sprzęty siłowe, sauny na podczerwień oraz artykuły do domu i ogrodu 10% taniej!*

* Promocja dotyczy sprzętów producentów Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio i Haakala.

Skorzystaj z darmowej dostawy!

Wiemy, że przedświąteczny okres wiąże się z większymi wydatkami, dlatego w Hop-Sport w dniach 9 i 10 grudnia nie zapłacisz NIC za wysyłkę! Darmowa dostawa dotyczy sprzętów producentów Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio, Elitum i Haakala, jak np. stoły do tenisa stołowego, sauny na podczerwień, rowerki treningowe, orbitreki, bieżnie, wioślarze, akcesoria fitness, obciążenia siłowe, ławki treningowe, poręcze stacjonarne oraz artykuły do domu/ogrodu. Uwaga! Akcja nie obejmuje stołów do cymbergaja, stołów bilardowych z płytą kamienną i MDF oraz nakładek na stoły bilardowe.

Gwarancja dostawy przed świętami

Początek grudnia zawsze wiąże się z ogromnym ruchem w sklepach internetowych i co się z tym wiąże, trudnością wielu sklepów z dostarczeniem paczek przed Świętami. Z Hop-Sport jednak nie musisz się obawiać, że Twoje zakupy nie dotrą do Ciebie na czas. Wystarczy, że złożysz zamówienie najpóźniej 18.12 o godz. 11:00, a możesz być pewien dostawy przed Bożym Narodzeniem!  

Gwarancja dostawy dotyczy wszystkich sprzętów producentów Hop-Sport, Trex Sport, SmartGym, diVolio i Haakala.

Wejdź na hop-sport.pl  i łap wyjątkowe okazje cenowe!

Ulubione