35,98 zł
Produkt jest niedostępny
Wysyłka od 0 zł
  • Przedpłata - 0,00 zł
  • Pobranie - 5,00 zł

opis

Uchwyty do pompek

Chcesz, by twój trening mięśni rąk i ramion poprzez wykonywanie pompek przynosił jeszcze więcej efektów? Uchwyty do pompek dostępne w sklepie hop-sport.pl sprawią, że podczas ćwiczeń zwiększysz zakres ruchu, a co za tym idzie, zaangażujesz więcej mięśni.

Ćwicząc przy użyciu uchwytów do pompek firmy Hop-Sport, zagwarantujesz sobie bezpieczny trening. Zminimalizujesz ucisk dłoni, nadgarstków i łokci podczas wykonywania wszystkich typów pompek, ochronisz stawy przed przeciążeniem. Dzięki stabilnym i antypoślizgowym podstawom uchwytów zachowasz równowagę i stabilizację na każdym podłożu. Rączki pokryte piankę sprawią, że na Twoich dłoniach nie będą pojawiać się odparzenia nawet podczas bardzo intensywnego treningu.

Uchwyty do pompek umożliwiają wykonywanie ćwiczeń, dzięki którym zbudujesz mięśnie ramion (bicepsy i tricepsy), przedramion, barków, pleców i ud. Kształt delty sprawia, że stanowią silne podparcie i równomiernie rozprowadzają ciężar podczas wykonywania ćwiczeń.

Jest to uniwersalny sprzęt, polecany zarówno do treningu kobiet, jak i mężczyzn. Możliwość złożenia sprawia, że są wygodne w transporcie, możesz je zabrać, gdzie tylko chcesz.

Dane techniczne

Długość
22 cm
Szerokość
14 cm
Wysokość
12 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (3)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.