Drążek rozporowy do podciągania regulowany

96,80 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h

Opis

Jeśli szukasz wielofunkcyjnego przyrządu do domowych treningów w przystępnej cenie, który nie zajmie dużo przestrzeni, postaw na drążek rozporowy HS-M050DP z sześciokątnym systemem nacisku. Ćwiczenia na drążku pozwolą Ci poprawić siłę i muskulaturę bicepsów, tricepsów, barków oraz mięśni grzbietu. Ponadto, rozwijają mięśnie klatki piersiowej oraz mięśnie brzucha. Atutami drążka są sześciopunktowy system nacisku, napięciowe dźwignie bezpieczeństwa oraz wytrzymałe, trójwarstwowe obicie.

Sześciopunktowy system nacisku

Sześciopunktowy system nacisku

W odróżnieniu do większości drążków oferowanych w sklepach, drążek rozporowy HS-M050DP posiada aż 6 punktów nacisku, umieszczonych na antypoślizgowych gumowych stopkach. To rozwiązanie zapewnia drążkowi znacznie lepszą przyczepność do futryny niż system oparty na jednym punkcie nacisku.

Wielofunkcyjne zastosowanie

Wielofunkcyjne zastosowanie

Ogromną zaletą drążka do podciągania, jest to, że mimo swoich małych gabarytów, oferuje duży wachlarz ćwiczeń do wykonywania w warunkach domowych. Drążek możesz umieścić na górze futryny, pośrodku lub też na dole – każde z tych ustawień umożliwia Ci wykonywanie różnorodnych ćwiczeń, angażujących inne partie mięśni, które aktualnie chcesz wzmocnić i wyrzeźbić.

Napięciowe dźwignie bezpieczeństwa

Napięciowe dźwignie bezpieczeństwa

Dzięki dźwigniom zastosowanym w modelu HS-M050DP Twój trening będzie jeszcze bardziej bezpieczny. Dźwignie napięciowe utrzymują odpowiednie ustawienia drążka w futrynie, zapobiegając tym samym przed obsunięciem się pod wpływem ciężaru użytkownika.

Max obciążenie

Max obciążenie

Drążek HS-M050DP zapewni Ci wytrzymałość, jakiej potrzebujesz! Dzięki zastosowaniu solidnej konstrukcji, bez problemu utrzyma użytkownika o wadze do 150 kg!

Trójwarstwowe obicie

Trójwarstwowe obicie

Drążek HS-M050DP prawie na całej długości posiada obicie, wykonane z przyjemnej w dotyku pianki, przez co zapewni Ci lepszy chwyt podczas ćwiczeń. Obicie złożone jest z trzech, wytrzymałych warstw, dzięki czemu jest bardziej odporne na ewentualne zniszczenia i rozdarcia niż zwykłe, jednowarstwowe pianki.

Idealnie dopasowany

Idealnie dopasowany

Szeroki zakres ustawień długości drążka - od 60 do 100 cm, sprawia, że będzie pasował do większości futryn. Intuicyjny montaż, oparty na systemie rozporowym sprawia, że mocowanie drążka będzie łatwe i nie pochłonie dużo czasu.

Dane techniczne:

Model: HS-M050DP

Waga produktu: 1,58 kg

Materiał: stal

Długość: od 60 do 100 cm

Średnica: 40 mm

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione