Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x2kg

70,17 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h
Dostępne wersje (7)

Opis

Zestaw hantelek winylowych okrągłych 2x2kg HS-V020DC to produkt, który idealnie sprawdzi się w domowym kąciku fitness. Pomoże Ci wzmocnić i wymodelować ręce, ramiona, przedramiona oraz klatkę piersiową. Hantelki polecane są m.in. do treningu aerobowego, siłowego oraz do rehabilitacji. Wyprofilowany kształt gwarantuje pewny chwyt. Waga hantelek, opisana z boku produktu, ułatwia ich identyfikację. Z uwagi na niewielki rozmiar, hantelki winylowe okrągłe Hop-Sport są niezwykle łatwe w przechowywaniu oraz transporcie – bez problemu zmieszczą się do torebki lub plecaka, więc możesz je zabrać, gdzie tylko chcesz!

Wytrzymałe i praktyczne

Wytrzymałe i praktyczne

Hantelki winylowe okrągłe Hop-Sport łączą w sobie estetykę z funkcjonalnością. Wykonane są z wysokiej jakości żeliwa, powleczonego wytrzymałym winylem. Powierzchnia hantelek nie chłonie potu i wilgoci, wobec czego jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo winylowa powłoka minimalizuje ryzyko zarysowania podłogi podczas ewentualnego upadku, co sprawia, że ten produkt świetnie nadaje się do domowych treningów.

Wygodny i bezpieczny chwyt

Wygodny i bezpieczny chwyt

Ergonomiczny kształt i winylowa powłoka sprawiają, że hantelki HS-V020DC pewnie leżą w dłoni nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Profilowane, sześciokątne boki zapewniają hantelkom stabilność - masz pewność, że postawione na podłodze nie będą się turlać, co zwiększa Twoje bezpieczeństwo podczas treningu.

Osiem zestawów o różnej wadze

Osiem zestawów o różnej wadze

Zestawy hantelek winylowych okrągłych Hop-Sport dostępne są aż w ośmiu wariantach wagowych ( 0,5 kg, 1 kg, 1,5 kg, 2 kg, 3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg), co sprawia, że możesz wybrać zestaw odpowiednio dopasowany do własnych preferencji i poziomu trudności treningu. W celu łatwiejszego rozróżnienia zestawów, każdy wariant wagowy oznaczony jest innym kolorem, a informacja o wadze hantelek umieszczona jest z boku produktu. Wybierz zestaw dla siebie i trenuj razem z Hop-Sport!

  • 0,5 kg - różowy
  • 1 kg - fioletowy
  • 1,5 kg - jasnozielony
  • 2 kg - niebieski
  • 3 kg - żółty
  • 4 kg - ciemnozielony
  • 5 kg - czerwony
  • 6 kg - granatowy

Specyfikacja

Specyfikacja

Model: HS-V020DC

Waga: 2 x 2 kg

Kolor: niebieski

Wymiary: 16,5 x 6,5 x 6,5 cm

Długość rączki: 9,5 cm

Obwód rączki: 11,5 cm

Odległość od rączki do ziemi: 2 cm 

Ilość w opakowaniu: 2 szt.

Materiał: stal, winyl

Krótki opis
Ukryj opis

Ulubione