Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Hantle kompozytowe 2x10kg PRO

Produkt jest niedostępny

Opis

Hantle kompozytowe Hop-Sport 2x10 kg PRO to sprzęt, który przyda się w każdej domowej siłowni. Hantle skutecznie pomogą Ci w budowaniu masy mięśniowej górnych partii ciała oraz wzmocnią siłę rąk. Prezentowany zestaw Hop-Sport składa się z dwóch chromowanych gryfów z ryflowanymi uchwytami oraz wysokiej jakości kompozytowych talerzy o łącznej masie 20 kg.

Zawartość zestawu

Zawartość zestawu

  • 2 x gryf 45 cm fi.30 mm z nakrętkami
  • 4 x obciążenie bitumiczne 2,5 kg
  • 8 x obciążenie bitumiczne 1,25 kg

Budowa obciążenia

Budowa obciążenia

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu marka Hop-Sport wprowadziła obciążenia wykonane w nowoczesnej technologii. Charakteryzują się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również estetycznym wyglądem i maksymalnym stopniem funkcjonalności.

Nasze obciążenia, dzięki umieszczonym wewnątrz profilach wzmacniających są trwalsze i bardziej odporne na pęknięcia czy inne uszkodzenia. Na każdym obciążeniu Hop-Sport wytłaczana jest waga krążka oraz logo marki. Chropowata struktura jest mniej podatna na zarysowania.

Średnica otworu w naszych obciążeniach wynosi 31 mm i spełnia europejskie normy.

Wymiary obciążeń

Wymiary obciążeń

  • 2,5kg - średnica 21cm, grubość 40mm, średnica otworu 31mm
  • 1,25kg - średnica 16,5cm, grubość 30mm, średnica otworu 31mm

Gryf prosty

Gryf prosty

Do zestawu dołączone są dwa gryfy proste z precyzyjnymi zaciskami śrubowymi, o długości całkowitej 45 cm i średnicy 30 mm. Są na tyle długie, że pomieszczą dodatkowe obciążenia.

Gryfy w tym zestawie wykonane są z mocnej, stalowej rurki (środek gryfu jest pusty), powlekanej chromowanym tworzywem sztucznym. Chromowana powłoka zwiększa stopień odporności na zużycie i skutecznie chroni przed korozją. Na końcu gryfów umieszczone są plastikowe zaślepki.

Wyprofilowana, antypoślizgowa część chwytna, wykonana z tworzywa sztucznego, sprawia, że gryf dobrze leży w dłoni, poprawiając komfort treningu.

W komplecie do każdego gryfu dołączone są dwie gwintowane nakrętki.

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (1)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites