Hantle kompozytowe Hop-Sport 2x20kg PRO z rękawiczkami

328,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 48h
Dostępne wersje (1)

Opis

Hantle kompozytowe 2x20kg PRO z rękawiczkami

Hantle kompozytowe 2x20kg PRO z rękawiczkami

Hantle kompozytowe Hop-Sport 2x20 kg PRO z rękawiczkami  to sprzęt, który przyda się w każdej domowej siłowni. Hantle skutecznie pomogą Ci w budowaniu masy mięśniowej górnych partii ciała oraz wzmocnią siłę rąk. Prezentowany zestaw Hop-Sport składa się z dwóch chromowanych gryfów z ryflowanymi uchwytami oraz wysokiej jakości kompozytowych talerzy o łącznej masie 40 kg. Dodatkowo, dołączone do zestawu /dwie pary/ oddychające, neoprenowe rękawiczki, pomogą Ci uniknąć odparzeń i odcisków na rękach podczas treningu siłowego.

Zawartość zestawu:

  • 2 x gryf 52 cm fi.30 mm z nakrętkami
  • 4 x obciążenie bitumiczne 5 kg
  • 4 x obciążenie bitumiczne 2,5 kg
  • 8 x obciążenie bitumiczne 1,25 kg

Budowa obciążenia

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu marka Hop-Sport wprowadziła obciążenia wykonane w nowoczesnej technologii. Charakteryzują się nie tylko solidnym wykonaniem, ale również estetycznym wyglądem i maksymalnym stopniem funkcjonalności.

Nasze obciążenia, dzięki umieszczonym wewnątrz profilach wzmacniających są trwalsze i bardziej odporne na pęknięcia czy inne uszkodzenia. Na każdym obciążeniu Hop-Sport wytłaczana jest waga krążka oraz logo marki. Chropowata struktura jest mniej podatna na zarysowania.

Średnica otworu w naszych obciążeniach wynosi 31 mm i spełnia europejskie normy.

Budowa obciążenia
Gryf prosty

Gryf prosty

Do zestawu dołączone są dwa gryfy proste z precyzyjnymi zaciskami śrubowymi, o długości całkowitej 52 cm i średnicy 30 mm. 

Gryfy w tym zestawie wykonane są z mocnej, stalowej rurki (środek gryfu jest pusty), powlekanej chromowanym tworzywem sztucznym. Chromowana powłoka zwiększa stopień odporności na zużycie i skutecznie chroni przed korozją. Na końcu gryfów umieszczone są plastikowe zaślepki.

Wyprofilowana, antypoślizgowa część chwytna, wykonana z tworzywa sztucznego, sprawia, że gryf dobrze leży w dłoni, poprawiając komfort treningu.

W komplecie do każdego gryfu dołączone są dwie gwintowane nakrętki.

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Gratisy

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje (1)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione