Zimowe rabaty - 20zł RABATU na zakupy za minimum 200zł z kodem ZIMA22 Sprawdź

Hula-Hoop masażerHS-4806

Produkt jest niedostępny

Opis

Hula Hop Hop-Sport 1-rzędowe to przyrząd pomagający efektywnie zrzucić zbędne kilogramy. 48 specjalnie zaprojektowanych kulek masujących,  zapewnia odpowiedni masaż ciała podczas wykonywania ćwiczeń. Kulki wywierają nacisk na mięśnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

Hula Hop doskonale sprawdza się w kształtowaniu sylwetki. Nie ma lepszego prostszgo urządzenia, dzięki któremu pozbędziesz się zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Odpowiednie ćwiczenia sprawią, że obwód w talii zdecydowanie się zmniejszy, a Ty poczujesz się lepiej. Efekty ćwiczeń z Hula Hop to sprężyste ciało, wzmocnione mięśnie, szybsze spalanie tłuszczu oraz poprawa ogólnej kondycji organizmu.

Po kliku dniach ćwiczeń nabierzesz na tyle wprawy, że będziesz w stanie tak manewrować kołem, aby przemieszczało się w górę i w dół masując przy tym całe ciało. Podczas treningu hula hop wywiera duży nacisk na mięśnie (skutkuje to odczuciem bólu, który po dłuższym treningu ustaje).

Koło możesz bez problemu złożyć w kilka minut z 8 elementów składowych, które bardzo dobrze do siebie pasują, a specjalne zabezpieczenie zapobiega wypinaniu się ich w trakcie treningów. Po rozłożeniu koło zajmuje bardzo mało miejsca, przez co możesz zabrać je ze sobą, gdzie tylko chcesz.

 

Wymiary:

Średnica: 103 cm

Waga: 0.9 kg

Ilość kulek: 48 cm

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (7)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione