Hula Hop z masażem BB6420

79,00 zł
Wysyłka od 15,00 zł
  • Przedpłata - 15,00 zł
  • Pobranie - 20,00 zł
Produkt jest niedostępny

Opis

Hula hop z masażem BB 6420 - to nie tylko doskonała zabawa, a także idealny sposób na kształtowanie sylwetki.

Specjalnie opracowana obręcz z funkcją masażu poprawia krążenie krwi podczas ćwiczeń, co powoduje lepszą przemianę materii i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, niż na zwykłym hula hop. Masaż oddziałuje przede wszystkim na brzuch, uda, biodra i pośladki, ujędrniając i wysmuklając Twoje ciało. Hula hop Body Sculpture dzięki specjalnej budowie modułowej jest bardzo wygodny do przechowywania. Jego zaletą jest łatwy system składania/rozkładania. Średnica koła wynosi 100 cm.


ZASTOSOWANIE:

  • Aby zakręcić hula hop w talii lub na biodrach, należy stanąć w lekkim rozkroku (jedna noga wysunięta odrobinę do przodu, druga do tyłu, kolana nieco ugięte), nałożyć obręcz na wysokości talii, a następnie wprawić ją energicznie w ruch. W celu utrzymania hula hop w ruchu trzeba cały czas poruszać biodrami w bok i do przodu lub do tyłu, przenosząc jednocześnie ciężar z jednej nogi na drugą.
  • Trening trzeba wykonywać regularnie. Intensywność ćwiczeń powinna wzrastać stopniowo. W przypadku hula-hop ma to szczególne znaczenie, jeżeli do ćwiczeń używa się cięższej obręczy z wypustkami masującymi. Na początku hula-hop kręci się kilka minut dziennie, stopniowo wydłużając czas ćwiczeń do 20 minut. 
  • Podczas dwudziestominutowego treningu spala się około 200 kcal. Ćwiczenia z hula-hop poprawiają koordynację ruchów, wzmacniają i wysmuklają mięśnie całego ciała, masują organy wewnętrzne, poprawiają krążenie krwi i poprawiają samopoczucie. 

 UWAGI: 

  • Produkt przeznaczony do użytku domowego
  • Produkt jest objęty 24 MIESIĄCAMI gwarancji

 

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Body Sculpture
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (1)

Średnia ocena: 4/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii