Czas i koszty dostawy

Realizacja wysyłki towarów odbywa się za pośrednictwem firm kurierskich, takich jak: GLS, DPD, SUUS, a także w przypadku niektórych towarów wielkogabarytowych (tj. stołów bilardowych kamiennych) - transportem własnym (firmowym). 

Przesyłki kurierskie nadajemy w terminie do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty, chyba, że oferta stanowi inaczej. Termin realizacji dostawy przez firmy kurierskie wynosi do 48 godzin od momentu nadania przesyłki, przy czym z przyczyn losowych może opóźnić się do 3 dni roboczych.

Przesyłki nie są nadawane w soboty, niedziele oraz dni świąteczne. Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.

W przypadku zakupu produktów różnych producentów/marek, produkty mogą być wysyłane z różnych magazynów, w takim przypadku nie możemy zagwarantować, iż ich dostarczenie przez kurierów odbędzie się w jednym dniu.

Koszty wysyłki towarów są podane w karcie każdego produktu.

Asortyment wielkogabarytowy, ze względu na swoją wagę i rozmiary, nie jest wysyłany standardowo (szczegółowe terminy dostawy towaru wielkogabarytowego widoczne są w karcie produktu).

Szczególne warunki dostawy dla produktów wielkogabarytowych:

  • Czas trwania dostawy firmą kurierską Rohling Suus, DPD, GLS wynosi do 3 dni roboczych.
  • Dostawa nie obejmuje sobót i dni świątecznych.

Dla poniższych produktów wielkogabarytowych koszt dostawy wynosi:

  • Stoły bilardowe z płytą MDF – kurier* - 195 PLN
  • Stoły bilardowe z płytą kamienną - Transport firmowy dotyczy tylko stołów bilardowych z płytą kamienną. Czas dostawy wynosi do 14 dni roboczych. Koszt dostawy wraz z montażem wynosi - Przedpłata (przelew) 300 zł, Pobranie -350 zł. WAŻNE! Klienci zamawiający stół bilardowy z płytą kamienną proszeni są o kontakt telefoniczny z Infolinią w celu potwierdzenia terminu montażu. Firma montażowa ma bieżący dostęp do płynów dezynfekujących, oraz maseczek. Podczas montażu członkowie ekipy będą zachowywać wszelkie środki bezpieczeństwa.
  • Cymbergaje - kurier* - 195 PLN
  • Nakładki na stoły bilardowe – kurier* - 195 PLN
  • Sauny Infrared - kurier*

*Wniesienie przesyłki powyżej 30 kg nie należy do obowiązku kuriera, należy je wnieść we własnym zakresie. 

 

Ulubione