Ponad 1500000 sprzedanych produktów w Europie
Ponad 14 lat doświadczenia

Marka Hop-Sport istnieje na rynku sportowym od 2003 roku - Należymy do Grupy Hegen, istniejącej od 2002 roku, posiadającej filie działające w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Francji oraz Ukrainie.

Działania naszej firmy rozpoczęliśmy na rynku polskim, obecnie jesteśmy marką znaną na rynku czeskim, słowackim, niemieckim, ukraińskim, francuskim oraz estońskim. Odbiorcami naszej oferty są mieszkańcy całej Europy centralnej – Od Tallina po Paryż.

map.jpg

Dystrybucja: Niemcy, Francja, Austria, Holandia, Luxemburg, Dania, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Estonia, Szwecja, Łotwa, Finlandia

W Hop-Sport każdy znajdzie coś dla siebie! W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów najwyższej jakości – Od artykułów sportowych po rekreacyjne - Sprzęt fitness oraz sprzęt do siłowni, stoły do gry, artykuły dla dzieci, akcesoria do domów i ogrodów oraz sauny – Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w jednym miejscu – W sklepie Hop-Sport!

Bezpieczeństwo

trustedshops.jpg ssl.jpg

Serwis

Wszystkie produkty w sklepie marki Hop-Sport objęte są minimum 24 miesięczną (2 letnią) gwarancją, obejmującą także serwis door-to-door. (Ty dzwonisz, my odbieramy) Oferujemy dodatkowo dojazd i naprawę na miejscu produktów takich, jak.: Bieżnie, stoły do gry, sauny. Oferta obejmuje również serwis pogwarancyjny.
 

Nieustannie doskonalimy się słuchując uważnie sugestii naszych klientów, każda opinia jest dla nas niezmiernie ważna!

aliorbank.jpg visa.jpg mc.jpg dotpay.jpg blik.jpg

Do zobaczenia!
Zespół HOP-SPORT


hs_3.jpg

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 20 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 200zł