Ponad 1500000 sprzedanych produktów w Europie
Ponad 15 lat doświadczenia

 

 

2004

hs_1.jpg

2009

hs_2.jpg

2015

hs_3.jpg

Marka Hop-Sport istnieje na rynku sportowym od 2003 roku. Należymy do Grupy Hegen, istniejącej od 2002 roku, posiadającej filie działające w Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Francji oraz Ukrainie.

Działania naszej firmy rozpoczęliśmy na rynku polskim, obecnie jesteśmy marką znaną na rynku czeskim, słowackim, niemieckim, ukraińskim, francuskim oraz estońskim. Odbiorcami naszej oferty są mieszkańcy całej Europy centralnej – od Tallina aż po Paryż.

map.jpg

Dystrybucja: Niemcy, Francja, Austria, Holandia, Luxemburg, Dania, Czechy, Słowacja, Ukraina, Rosja, Estonia, Szwecja, Łotwa, Finlandia

W Hop-Sport każdy znajdzie coś dla siebie! W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów najwyższej jakości – od artykułów sportowych po rekreacyjne - sprzęt fitness, sprzęt do siłowni, stoły do gry, artykuły dla dzieci, akcesoria do domów i ogrodów oraz sauny. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w jednym miejscu – w sklepie Hop-Sport!

Bezpieczeństwo

trustedshops.jpg ssl.jpg

Serwis

Wszystkie produkty w sklepie marki Hop-Sport objęte są minimum 24 miesięczną (2 letnią) gwarancją, obejmującą także serwis door-to-door (Ty dzwonisz, my odbieramy produkt z podanego adresu). Oferujemy dodatkowo dojazd i naprawę na miejscu produktów takich, jak: bieżnie, stoły do gry, sauny. Oferta obejmuje również serwis pogwarancyjny.
 

 

Nieustannie doskonalimy się wysłuchując uważnie sugestii naszych Klientów. Każda opinia jest dla nas niezmiernie ważna!

Życzymy udanych zakupów!
Zespół HOP-SPORT


hs_3.jpg

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj