Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Formy płatności

Akceptujemy następujące formy płatności (bez dodatkowych opłat):

 

Przelew tradycyjny

Wykonujesz zwykły przelew ze swojego konta w banku, zamówienie jest wysyłane w ciągu 24h po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

Dane do przelewu Andax Sp. z o.o. dawniej Centrum Dystrybucji Hurtowej Andax Adam Bębenek ul. Sportowa 3a, 32-080 Zabierzów, nr konta  Bank Handlowy 34103015080000000818788000

 

Zakupy za pobraniem

 

Przelew online 

 

 

Dokonujesz płatności w bardzo szybki i bezpieczny sposób, jestes automatycznie przekierowany do swojego banku lub kartą płatniczą / kredytową za pośrednictwem systemu Przelewy24.pl i realizujesz natychmiastowy przelew, wszystkie dane są już wypełnione. Po dokonaniu przelewu transakcja jest potwierdzona przez wybrany system drogą mailową, co następuje zwykle do kilku minut, a my realizujemy zamówienie w ciagu 24h. Jest to metoda zdecydowanie szybsza od przelewu tradycyjnego.

System Przelewy24 obsługuje większość polskich banków. System oferuje ciekawe rozwiązania obsługi kart płatniczych, zakupów na raty oraz płatności odroczonych.

 

Przelew odroczony PayPo

 

PayPo to prosty, szybki i bezpieczny sposób zapłaty za zakupy w sklepach internetowych bez korzystania z konta bankowego czy karty kredytowej. To innowacyjna metoda, dzięki której odroczysz płatność za zakupy o 30 dni. Po tym terminie system rozłoży płatność na 4 raty. Nie musisz pamiętać o terminie zapłaty - z odpowiednim wyprzedzeniem dostaniesz przypomnienie za pośrednictwem maila.

  • Nie każdy będzie mógł skorzystać z PayPo – czasami możemy posiadać niewystarczającą ilość informacji, aby ocenić Twoją zdolność do zapłaty po 30 dniach.
  • Twój limit zakupów zwiększa się wraz z kolejną spłaconą transakcją.
  • W momencie zakupu otrzymasz dokumenty opisujące zasady spłaty towaru wraz z możliwością rozłożenia płatności na raty.
  • 0 zł – tyle kosztuje skorzystanie z PayPo, jeżeli zapłacisz za towar w ciągu 30 dni
  • Dotyczy zamówień od 40 do 2000 zł

 

Credit Agricole Raty

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się, jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu

Sprawdź!

Andax Sp. z o.o. dawniej Centrum Dystrybucji Hurtowej Andax Adam Bębenek oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jesteśmy upoważnieni do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Ulubione