Warunki promocji „Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie*”

 

Postanowienia wstępne

 

Niniejsze warunki promocji pod nazwą „Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie*” określają zasady, zakres, warunki, uprawienia przysługujące osobom biorącym udział, a także obowiązki Organizatora względem obowiązującej promocji.
Organizatorem promocji „Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie*” na stronie internetowej www.hop-sport.pl jest firma Andax, Anna Bębenek z siedzibą przy ulicy Skalna 6 w Chrzanowie. NIP: 628-105-86 REGON: 852727343. Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki. 
Promocja prowadzona jest za pośrednictwem sklepu internetowego www.hop-sport.pl
W promocji mogą uczestniczyć osoby, które otrzymały od Organizatora kod rabatowy, uprawniający do skorzystania z rabatu na pierwsze zakupy. Kod obowiązuje po spełnieniu warunków niniejszej promocji.
Promocja „Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie*” dotyczy Klientów, którzy zapisali się do newslettera sklepu internetowego (podając swój adres e-mail) oraz, po zapisaniu się, otrzymali od organizatora drogą mailową kod rabatowy, umożliwiający obniżenie kosztów pierwszego zakupu o 30 zł.
Podane przy zapisie do newslettera, adresy e-mail osób biorących udział w niniejszej promocji, będą gromadzone zgodnie z zasadami polityki prywatności sklepu www.hop-sport.pl . Szczegółowe informacje na temat polityki prywatności znajdują się pod tym linkiem –

 

II.             Przedmiot promocji i warunki skorzystania z promocji 

Przedmiotem promocji jest możliwość uzyskania przez uczestnika kodu rabatowego na pierwsze zakupy na zasadach określonych w warunkach promocji.
Promocja obejmuje produkty przecenione (tj. produkty których cena została już przed promocją obniżona, w tym produkty znajdujące się w zakładce www.hop-sport.pl/promocje oraz produkty których cena już została objęta kuponami rabatowymi, zniżkami, lub innymi ofertami).
Wartość zakupionych produktów uprawniająca Klienta do skorzystania z kodu rabatowego wynosi minimum 300 zł.
Promocja obowiązuje od 1.01.2019 r aż do odwołania.
Udział w promocji jest dobrowolny i bezpłatny (tzn. zakup produktów w sklepie w ramach promocji nie wymaga od Klienta uiszczenia dodatkowych kosztów, poza zapłatą ceny produktów podlegających promocji oraz kosztów wybranych przez Klienta, w tym dostawy).
Aby wziąć udział w promocji należy:

- Zapisać się do newslettera zgodnie z Regulaminem.

- Zapoznać się i zaakceptować warunki promocji tj. niniejszy Regulaminu promocji.

- Złożyć zamówienie w czasie obowiązywania promocji o łącznej wartości co najmniej 300 zł.

- Przed złożeniem zamówienia w sekcji koszyk wpisać, otrzymany drogą mailową, kod rabatowy.

(UWAGA! Przekazanie przez uczestnika promocji kodu uprawniającego do skorzystania z promocji nie obowiązuje podczas zamówień telefonicznych!)

Promocja łączy się z innymi promocjami, zniżkami, upustami, ofertami na stronie chyba, że warunki takiej promocji stanowią inaczej.
W przypadku jednoczesnego zakupu kilku produktów rabat naliczany jest od całości zamówienia.
W czasie trwania promocji Klient może skorzystać z rabatu tylko raz tj. tylko podczas pierwszych zakupów.
Rabat przyznawany podczas obowiązywania promocji nie podlega zamianie na wypłatę pieniężną lub jakikolwiek środek płatniczy. Jest nieprzenoszalny.
Klient ma prawo a nie obowiązek skorzystania z rabatu.
Klient może skorzystać z rabatu przez okres jednego miesiąca od daty zapisania się do newslettera.

 

III.           Reklamacje

Wszelkie reklamacje, problemy z otrzymaniem rabatu, prosimy zgłaszać na adres info@hop-sport.pl

 

IV.           Postanowienia końcowe

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji w przypadku zaistniałej, ważnej przyczyny.
W przypadku zmiany warunków niniejszego Regulaminu promocji organizator udostępni nowe warunki na swojej stronie internetowej.
W sprawach nieregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie zasady Regulaminu sklepu na stronie www.hop-sport.pl/info/regulamin