Kategoria Dom i Ogród 10% taniej… gorące promocje na wybrane produkty z kodem: LATO22 Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
53123

PureSpa Jet & Bubble Deluxe284584 osobowe

Produkt jest niedostępny
Dostępne wersje (1)

Opis

Marzysz o odprężającym relaksie we własnym spa? Postaw jacuzi PureSpa Jet & Bubble Deluxe w ogrodzie lub na tarasie i ciesz się kojącą kąpielą w otoczeniu tysięcy masujących bąbelków i strumieni.. Zaprojektowany z myślą o wypoczynku PureSpa marki Intex oferuje pełen komfort użytkowania dzięki wyposażeniu w funkcje premium, które spełnią Twoje najwyższe oczekiwania. Sprawdź jego zalety!

None

Komfortowe rozwiązania

PureSpa Jet & Bubble Deluxe posiada łatwy w obsłudze panel sterowania. Kombinacja 120 dysz bąbelkowych oraz 4 dysz strumieniowych o zwiększonej mocy, pozwala uzyskać jeszcze intensywniejszy masaż. System grzewczy umożliwia ustawienie temperatury, w której poczujesz się komfortowo (w przedziale 20°C - 40ºC). Łatwa konserwacja zapewniona jest dzięki prostej w obsłudze, wymianie wkładów filtracyjnych. Ponadto, ten model zawiera 2 dodatkowe wkłady filtracyjne oraz 2 zagłówki, zapewniające wygodne podparcie dla karku.

None

Komputer w jacuzi

PureSpa Jet & Bubble Deluxe posiada łatwy w obsłudze komputer wraz z bezprzewodowym panelem sterowania. Po podładowaniu, możesz korzystać z panelu przez 48 godzin. Aplikacja umożliwiająca sterowanie SPA, wybór programu użytkowania (w danym momencie lub na przyszłość) czy konserwacji, dostępna jest na telefon i tablet. Wszystkie funkcje SPA możesz zatem kontrolować niezależnie od tego, gdzie jesteś, wystarczy dostęp do Internetu.

Technologia Fiber-Tech

PureSpa marki Intex to gwarancja wytrzymałości i bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Fiber-Tech konstrukcja jacuzi nie ugina się pod wpływem nacisku -gęsto rozmieszczone włókna zabezpieczają ją przed odkształceniami. Możesz usiąść na krawędzi spa bez obawy, że ugnie się pod Twoim ciężarem. Trójwarstwowy, laminowany materiał jest odporny na przebicie.

None

Technologia Hydro Aeration

Innowacyjna technika napowietrzania wody Hydro Aeration w  PureSpa Jet & Bubble Deluxe poprawia wydajność filtracji i cyrkulację wody. Drobne cząstki gromadzą się i osiadają na dnie spa podczas procesu napowietrzania, co ułatwia ich filtrację. Dzięki temu woda jest lepiej oczyszczona od samego dna, a nie jedynie powierzchniowo. Ponadto, proces napowietrzania zwiększa koncentrację jonów ujemnych na powierzchni wody - jony ujemne usuwają zanieczyszczenia i neutralizują wolne rodniki, co przyczynia się do poprawy świeżości powietrza wokół spa.

None

Hard Water Treatment System

Twarda woda skraca żywotność jacuzi, dlatego PureSpa Intex wyposażono w system uzdatniania wody (Hard Water Treatment), który dba o jej jakość. System generuje pole elektromagnetyczne, pobudzające wapń i inne minerały znajdujące się w wodzie, do tworzenia zawieszonych kryształów. Kryształy twardych elementów wody zatrzymywane są we wkładzie filtracyjnym, w efekcie pozostawiając w spa miękką wodę - delikatniejszą dla systemu spa, jak i dla Twojej skóry. 

Kojący hydromasaż

PureSpa Jet & Bubble Deluxe 28458 wyposażony jest w 120 dysz bąbelkowych oraz 4 strumieniowe dysze masujące o zwiększonej mocy, z regulowanym ciśnieniem wody. Dzięki systemowi ogrzewania (Heated Air Bubbles Technology) możesz w pełni zrelaksować się wśród tysiąca podgrzewanych bąbelków. System ogrzewania w PureSpa Intex zaprojektowano tak, aby zmaksymalizować przepływ ciepła do wody, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa, wydajności i trwałości.

None

Praktyczny zestaw

Nie martw się o dodatkowe akcesoria! Kupując PureSpa Jet & Bubble Deluxe, otrzymasz wszystko, co będzie potrzebne do tego, aby odpowiednio zadbać o swoje spa.

Zawartość zestawu:

 • Niecka PureSpa Jet & Bubble Deluxe
 • Podkład termiczny
 • Pokrywa na spa
 • Pompa
 • Panel sterowania
 • Zmiękczacz wody
 • Paski testowe
 • Torba do przechowywania
 • Uchwyty do przenoszenia
 • Torba do przechowywania
 • Uchwyty do przenoszenia
 • Zestaw do czyszczenia Intex 28004 - 1 szt
 • Siedzisko Intex 28502 - 2 szt
 • Zagłówek Intex 28501 - 2 szt
 • Filtr – 3 szt

Dostępne funkcje:

 • System podgrzewania wody z wbudowanym termostatem - załącza się automatycznie jeśli temperatura wody spadnie poniżej wyznaczonej temperatury.
 • Możliwość wyświetlania temperatury w Celsjuszach lub Fahrenheitach.
 • Funkcja filtrowania wody jest połączona z układem zmiękczania wody.
 • Aktywacja hydromasażu poprzez jeden przycisk, po upływie jednej godziny hydromasaż wyłącza się automatycznie.
 • Wyświetlacz diodowy pokazujący aktualną temperaturę wody.

 

Specyfikacja:

Ilość osób

4

Pojemność

795 litrów

Kształt

Ośmiokąt

Wewnętrzna średnica

150 cm

Zewnętrzna średnica

201 cm

Wysokość

71 cm

Pokrycie

Trójwarstwowy winyl

Konstrukcja

Fiber-Tech Construction - tysiące super wytrzymałych mikro filamentów

Wydajność pompy

1 741 litrów/godzinę

Ilość dysz Jet

4 sztuk

Ilość dysz wodnych

120 sztuk

Moc podgrzewacza

2 200 W

Moc masażera

800 W

Zakres temperatury

20°C - 40ºC

Wzrost temperatury

1,5 - 2,5ºC na 1 godzinę (przy optymalnych warunkach atmosferycznych)

Waga

70 kg

Gwarancja

24 miesiące

Zalecane ciśnienie

0,83 bar

Producent / model

Intex / 28458

Uwaga! Wymiary PureSpa podawane przez firmę Intex są wymiarami maksymalnymi przy optymalnym ciśnieniu, wilgotności i temperaturze. W warunkach domowych wymiary mogą różnić się o kilka centymetrów.

Oznaczenie koloru przez producenta: Onyx Black

 

Wymiar opakowania / kartonu: dł. 76 cm, szer. 54 cm, wys. 102 cm

Rozwiń opis
Zwiń opis

Gratisy

Regulowane siedzenie do PureSPA - 2 sztuki

Zagłówek do PureSPA - 2 sztuki

Zestaw czyszczący PureSpa - 1 komplet

Recenzje (6)

Recenzje nie są sprawdzane pod kątem autentyczności przed ich publikacją. Mogą one zatem pochodzić również od konsumentów, którzy w rzeczywistości nie kupili/używali ocenianych produktów.Więcej informacji

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione