Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Kettlebell

Te wyjątkowe odważniki pomogą Ci wzmocnić kondycję oraz zgubić niechciane kilogramy. W odróżnieniu od tradycyjnych hantli, trening z kettlebells angażuje do pracy znacznie większe partie mięśni, przez co możesz skuteczniej popracować nad całą sylwetką. 

W sklepie hop-sport.pl znajdziesz kettlebells w szerokim zakresie wagowym – od 2 do 24 kg, wykonane z żeliwa oraz tworzywa sztucznego. Sprawdź naszą ofertę kettlebells i wybierz model odpowiedni do Twoich potrzeb!

Ćwiczenia z kettlebells polecane są dla wszystkich osób, którym zależy na poprawie wytrzymałości organizmu i ustabilizowaniu sylwetki. Po kettlebells mogą sięgać zarówno początkujący, jak również zaawansowani w treningach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór wagi odważnika do swoich indywidualnych fizycznych możliwości. Dzięki zróżnicowanej wadze modeli dostępnych w naszym sklepie, najpierw możesz zacząć treningi z lżejszymi kettlami, a następnie, stopniowo, zwiększać trudność treningu ćwicząc z cięższymi modelami.

Kettlebells żeliwne są nieco droższe od modeli winylowych (wykonanych z tworzywa sztucznego), lecz również charakteryzują się większą trwałością i mniejszymi gabarytami. Natomiast atutem modeli winylowych, poza niższą ceną, jest większy komfort podczas treningu – podczas przypadkowego upadku, tworzywo sztuczne nie zniszczy podłogi w takim stopniu, jak mogłoby to się stać w przypadku upadku odważnika żeliwnego. Ponadto, w naszym sklepie oferujemy także odważniki kettlebells żeliwne z gumową powłoką, które stanowią połączenie atutów poprzednio opisanych modeli. Modele z gumową powłoką oferują Ci nie tylko trwałość materiału, lecz również lepszą amortyzację w razie upadku odważnika na podłogę.

Wypróbuj odważniki kettlebells w swoich treningach! Zapraszamy! 

Więcej Ukryj

Favorites