Kettlebell

Te wyjątkowe odważniki pomogą Ci wzmocnić kondycję oraz zgubić niechciane kilogramy. W odróżnieniu od tradycyjnych hantli, trening z kettlebells angażuje do pracy znacznie większe partie mięśni, przez co możesz skuteczniej popracować nad całą sylwetką. 

W sklepie hop-sport.pl znajdziesz kettlebells w szerokim zakresie wagowym – od 2 do 24 kg, wykonane z żeliwa oraz tworzywa sztucznego. Sprawdź naszą ofertę kettlebells i wybierz model odpowiedni do Twoich potrzeb!

Ćwiczenia z kettlebells polecane są dla wszystkich osób, którym zależy na poprawie wytrzymałości organizmu i ustabilizowaniu sylwetki. Po kettlebells mogą sięgać zarówno początkujący, jak również zaawansowani w treningach. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór wagi odważnika do swoich indywidualnych fizycznych możliwości. Dzięki zróżnicowanej wadze modeli dostępnych w naszym sklepie, najpierw możesz zacząć treningi z lżejszymi kettlami, a następnie, stopniowo, zwiększać trudność treningu ćwicząc z cięższymi modelami.

Kettlebells żeliwne są nieco droższe od modeli winylowych (wykonanych z tworzywa sztucznego), lecz również charakteryzują się większą trwałością i mniejszymi gabarytami. Natomiast atutem modeli winylowych, poza niższą ceną, jest większy komfort podczas treningu – podczas przypadkowego upadku, tworzywo sztuczne nie zniszczy podłogi w takim stopniu, jak mogłoby to się stać w przypadku upadku odważnika żeliwnego. Ponadto, w naszym sklepie oferujemy także odważniki kettlebells żeliwne z gumową powłoką, które stanowią połączenie atutów poprzednio opisanych modeli. Modele z gumową powłoką oferują Ci nie tylko trwałość materiału, lecz również lepszą amortyzację w razie upadku odważnika na podłogę.

Wypróbuj odważniki kettlebells w swoich treningach! Zapraszamy! 

Więcej Ukryj
Sortowanie: Domyślne
Odważnik kettlebell winylowy giria 2 kg

Odważnik kettlebell winylowy giria 2 kg

(11)
29,23 zł 32,48 zł
Oszczędzasz 3,25zł
Odważnik kettlebell żeliwny giria 4 kg

Odważnik kettlebell żeliwny giria 4 kg

(9)
35,98 zł 39,98 zł
Oszczędzasz 4,00zł
Odważnik kettlebell winylowy giria 20 kg

Odważnik kettlebell winylowy giria 20 kg

(11)
137,23 zł 152,48 zł
Oszczędzasz 15,25zł
Odważnik kettlebell żeliwny giria 20 kg

Odważnik kettlebell żeliwny giria 20 kg

(10)
179,98 zł 199,98 zł
Oszczędzasz 20,00zł
Odważnik kettlebell żeliwny giria 24 kg

Odważnik kettlebell żeliwny giria 24 kg

(10)
215,98 zł 239,98 zł
Oszczędzasz 24,00zł