Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Kettlebell winylowy 18 kg

Produkt jest niedostępny

Opis

Odważnik kettlebell winylowy 18 kg HS-P018KB to przyrząd, który przyda się w każdej domowej siłowni. Niewielkie rozmiary sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca w pomieszczeniu. Treningi z kettlebells pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy. Odważniki możesz wykorzystać również do urozmaicenia swoich codziennych ćwiczeń. Kettlebells marki Hop-Sport wyróżniają się estetycznym wykonaniem i wytrzymałością. Ich wyprofilowany kształt umożliwi Ci komfortowy chwyt nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Informacja o wadze każdego z odważników została wyraźnie opisana z przodu kettlebell, co ułatwia ich identyfikację.

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Wygodna rączka oraz wyprofilowany kształt

Odważniki kettlebell winylowe marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów. Natomiast dzięki wyprofilowanemu, płaskiemu spodowi kettlebell winylowy Hop-Sport nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Bardziej intensywny trening

Bardziej intensywny trening

Odważniki typu kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy trenując z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

Szeroki zakres wagowy

Szeroki zakres wagowy

Odważniki kettlebells winylowe Hop-Sport dostępne są w dziewięciu wariantach wagowych (4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 14 kg, 16 kg, 18 kg, 20 kg), co sprawia, że możesz wybrać model odpowiednio do własnych potrzeb i poziomu trudności treningu. Trenuj razem z Hop-Sport!

Dane techniczne:

Wymiary: 34 x 30 x 25 cm

Szerokość uchwytu wewnętrzna: 20 cm

Odległość od uchwytu do kuli: 8,5 cm

Średnica uchwytu: 5 cm

Obwód kettlebell: 77 cm

Obwód rączki: 16 cm

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites