Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Odważnik kettlebell żeliwny 24kg

Produkt jest niedostępny

Opis

Odważnik kettlebell żeliwny 24 kg HS-1024KB marki Hop-Sport to funkcjonalny przyrząd do treningu siłowego. Z uwagi na swoje niewielkie rozmiary świetnie sprawdzi się jako wyposażenie domowego kącika ćwiczeń. Treningi z kettlebells polecane są dla każdego, zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet – pomogają skutecznie wzmocnić kondycję, wymodelować sylwetkę oraz zrzucić nadmiar kilogramów. Kettlebells Hop-Sport wyróżniają się estetyką i precyzją wykonania. Dzięki swojej budowie, umożliwią Ci komfortowy chwyt nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo, waga odważników została wyraźnie opisana, co ułatwia ich identyfikację.

Bardziej intensywny trening

Bardziej intensywny trening

Kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy w czasie treningu z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

Wygodna rączka

Wygodna rączka

Odważniki kettlebell marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów.

Bezpieczne dla Twojej podłogi

Bezpieczne dla Twojej podłogi

Gumowa warstwa ochronna sprawia, że kettlebells Hop-Sport świetnie sprawdzają się podczas domowych treningów. Precyzyjny odlew żeliwny w odważnikach żeliwnych kettlebells HS-1024KB powleczony jest trwałą gumową warstwą, która zabezpiecza sprzęt i podłogę przed uszkodzeniem oraz tłumi odgłosy upadku. Dodatkowo, dzięki wyprofilowanemu spodowi odważnik nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Szeroki zakres wagowy

Szeroki zakres wagowy

Kettlebells żeliwne Hop-Sport dostępne są w sześciu wariantach wagowych (4 kg, 8 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg), co sprawia, że możesz wybrać odważnik odpowiednio do własnych preferencji i poziomu trudności treningu. Trenuj razem z Hop-Sport!

Specyfikacja

Specyfikacja

Wymiary: 28 x 24 x 16  cm

Szerokość uchwytu wewnętrzna: 13 cm

Odległość od uchwytu do kuli: 7 cm

Średnica uchwytu: 4,5 cm

Obwód kettlebell: 60 cm

Obwód rączki: 13 cm

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites