Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Odważnik kettlebell żeliwny4kg

Produkt jest niedostępny

Opis

Odważnik kettlebell żeliwny 4 kg HS-1004KB marki Hop-Sport to niewielkich rozmiarów przyrząd, który sprawdzi się w każdej domowej siłowni. Treningi z kettlebells przeznaczone są zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet – pomogą Ci skutecznie wzmocnić mięśnie, wyrzeźbić sylwetkę oraz zrzucić zbędne kilogramy. Kettlebells Hop-Sport wyróżniają się estetyką i precyzją wykonania. Dzięki swojej budowie, umożliwią Ci komfortowy chwyt nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Dodatkowo, waga odważników została wyraźnie opisana, co ułatwia ich identyfikację.

Bardziej intensywny trening

Bardziej intensywny trening

Kettlebell różnią się od tradycyjnych hantli przede wszystkim kształtem i gryfem. W przeciwieństwie do hantli, przesuwają środek ciężkości, powodując ciągły nacisk na mięśnie przedramienia. Mamy przez to do czynienia z zupełnie innym oddziaływaniem ciężaru na mięśnie. Podczas gdy w czasie treningu z hantlami ćwiczymy poszczególne mięśnie, kettlebell angażują całe partie mięśni jednocześnie. Intensywność treningu jest dzięki temu większa niż w przypadku innych ćwiczeń wytrzymałościowych. Pozwala to w bardzo krótkim czasie osiągnąć znaczną poprawę kondycji.

Wygodna rączka

Wygodna rączka

Odważniki kettlebell marki Hop-Sport zostały tak wykonane, aby trening siłowy był jak najbardziej optymalny dla naszego organizmu. W tym celu rączka została przeprojektowana, by zapewnić najlepszy chwyt i znakomite rezultaty przeprowadzanych treningów.

Bezpieczne dla Twojej podłogi

Bezpieczne dla Twojej podłogi

Gumowa warstwa ochronna sprawia, że kettlebells Hop-Sport świetnie sprawdzają się podczas domowych treningów. Precyzyjny odlew żeliwny w odważnikach żeliwnych kettlebells HS-1004KB powleczony jest trwałą gumową warstwą, która zabezpiecza sprzęt i podłogę przed uszkodzeniem oraz tłumi odgłosy upadku. Dodatkowo, dzięki wyprofilowanemu spodowi odważnik nie będzie toczył się po podłodze, tylko będzie stał stabilnie w miejscu, w którym go postawisz.

Szeroki zakres wagowy

Szeroki zakres wagowy

Kettlebells żeliwne Hop-Sport dostępne są w sześciu wariantach wagowych (4 kg, 8 kg, 12 kg, 16 kg, 20 kg, 24 kg), co sprawia, że możesz wybrać odważnik odpowiednio do własnych preferencji i poziomu trudności treningu. Trenuj razem z Hop-Sport!

Specyfikacja

Specyfikacja

Wymiary: 17 x 17 x 9 cm

Szerokość uchwytu wewnętrzna: 11,5 cm

Odległość od uchwytu do kuli: 6 cm

Średnica uchwytu: 3 cm

Obwód kettlebell: 31 cm

Obwód rączki: 8 cm

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites