Skorzystaj z wyjątkowych obniżek!

Tylko teraz stoły bilardowe z płytą kamienną Spensers marki Hop-Sport oraz sauny na podczerwień (infrared) marki Haakala czekają na Ciebie w super niskich cenach! Stół bilardowy zapewni emocjonującą rozrywkę Tobie i Twoim najbliższym, a sauna infrared zaoferuje regenerujący i odprężający relaks po całym dniu.

Stoły bilardowe z płytą kamienną sprzedawane są razem z zestawem akcesoriów niezbędnych do gry, takich jak: dwa składane kije, komplet 16 bil, trójkąt do ustawiania bil, szczotkę do czyszczenia sukna oraz dwa opakowania kredy. Ponadto, w cenie otrzymujesz usługę profesjonalnego montażu z poziomowaniem płyt kamiennych.

Sauny infrared Haakala w modelach podstawowych posiadają wyposażenie dodatkowe w postaci dwóch paneli sterujących (zewnętrzny oraz wewnętrzny) oraz oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego LED. Modele Premium ponadto posiadają jonizator powietrza oraz funkcję koloroterapii, sterowaną pilotem.

Szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie poniżej.

Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji „Domowy relaks w super cenie – wyprzedaż stołów bilardowych i saun infrared” jest sklep internetowy Hop-Sport należący do Andax Anna Bębenek z siedzibą przy ulicy Skalna 6 w Chrzanowie.
  2. Promocja obowiązuje w dniach od 10.02.2020 do 23.02.2020 włącznie.
  3. Promocja dotyczy wybranych produktów producentów Hop-Sport i Haakala - z kategorii, takich jak: sauny na podczerwień i stoły bilardowe z płytą kamienną.
  4. Produkty objęte promocją to te, których aktualna cena promocyjna oznaczona jest kolorem czerwonym (a cena obowiązująca przed promocją widnieje obok jako przekreślona).
  5. Wszelkie reklamacje, zastrzeżenia lub uwagi dotyczące promocji mogą być składane w formie pisemnej na adres mailowy info@hop-sport.pl
  6. W sprawach nieuregulowanych regulaminem Promocji stosuje się Regulamin sprzedaży przy wykorzystaniu środków porozumiewania się na odległość oraz świadczenia usług drogą elektroniczną w Sklepie Internetowym.

W razie dodatkowych pytań lub w przypadku problemów skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta:

info@hop-sport.pl

tel. 12 362 66 22 

Ulubione