Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Ławki treningowe

Ławka treningowa to skuteczne narzędzie do rozbudowy muskulatury klatki piersiowej, ale również do kompleksowego treningu całego ciała. Ławki proste świetnie nadają się do podstawowych ćwiczeń, polecane szczególnie dla początkujących. Ławki skośne są idealne do wykonywania tzw. "brzuszków". 

W Hop-Sport znajdziesz także modele regulowane, które łączą funkcje ławki prostej i skośnej oraz ławki pod sztangę. Dzięki dodatkom, jak np. wyciąg, modlitewnik lub dźwignia do treningu nóg, które są wbudowane w niektóre modele ławek, Twój trening będzie jeszcze bardziej urozmaicony. Dodatki możesz kupić w Hop-Sport także osobno.

Jeśli chcesz zadbać o swoją sylwetkę, skutecznie ją wyrzeźbić i zwiększyć masę wybranych partii mięśniowych, to ćwiczenia na ławce treningowej są najlepszym wyborem. Choć dla wielu osób ławka kojarzy się z treningiem w siłowni zarezerwowanym wyłącznie dla kulturystów oraz profesjonalnych sportowców, to w rzeczywistości jest ona przyrządem bardzo uniwersalnym, coraz częściej wykorzystywanym przez amatorów sportu w domowych mini siłowniach. Za tą rosnącą popularnoscią ławki przemawia fakt, że wśród szerokiej oferty modeli, aktualnie każdy może nabyć sprzęt odpowiadni do jego własnych, indywidualych potrzeb i możliwości finansowych.

Na rynku dostępne są proste w obsłudze ławeczki o lekkiej konstrukcji, skladane do kompaktowych rozmiarów, które świetnie sprawdzą się w małych pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Taką ławkę, po treningu, możesz z łatwością złożyć i schować, nie martwiąc się o zagracanie mieszkania. Jeśli zaś szukasz wielofunkcyjnego sprzętu o większych gabarytach, możesz wybierać spośród szerokiej oferty rozbudowanych zestawow, przeznaczonych do większych pomieszczeń.

Przed zakupem ławki treningowej warto przeanalizować, jaka jest maksymalna nośność ławki, czy posiada regulację wysokości, czy ma wytrzymałą, stalową kosntrukcję. W przypadku modeli bardziej rozbudowanych warto sprawdzić m.in. czy posiada regulację wysokości modlitewnika, regulację wysokości stojaków do sztangi, czy można regulować kąt nachylenia oparcia. Koniecznie warto doczytać, co konkretnie otrzymamy kupując sprzęt - czy cena obejmuje samą ławeczkę a dodatki należy kupić osobno, czy może są już one w zestawie.

Sprawdź ofertę ławek treningowych w Hop-Sport i wybierz model dla siebie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie sprzetu, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.

Więcej Ukryj

Ulubione