Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Ławka do grzbietu HS-1018 z podparciem

Produkt jest niedostępny

Opis

Ławka HS-1018 marki Hop-Sport służy do efektywnego treningu brzucha, grzbietu, nóg i pośladków. Ławkę charakteryzuje stabilna konstrukcja, wysoka jakość materiałów użytych do produkcji oraz precyzyjne wykonanie. 

Ławka HS-1018 to tzw. ławka rzymska. Jej najważniejsze elementy to blokada nóg, podparcie biodrowe i dodatkowe oparcia pod stopy. Ławka jest nachylona do podłoża pod kątem 45 stopni. Szerokie dolne podparcie ławki gwarantuje bezpieczeństwo w czasie treningu.

Dzięki niewielkim rozmiarom ławka znajdzie zastosowanie w każdej, nawet niewielkiej, domowej siłowni.

 

Wszechstronny trening

Na ławce rzymskiej możesz wykonywać wiele ćwiczeń, m. in wyprosty tułowia, brzuszki, skłony boczne. Dla osiągnięcia dobrych efektów każde z nich powtarzaj w seriach (minimum 3) po 15-20 powtórzeń. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest ciężar własnego ciała. Po opanowaniu dobrze techniki, do treningu można dołączyć obciążenia np. kettlebell lub hantle. Ławka jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce pracować nad mięśniami pleców, zwłaszcza w obszarze odcinka lędźwiowego, a także mięśniami nóg i pośladków. Wykonując boczne skłony tułowia można także skutecznie ćwiczyć mięśnie skośne brzucha. 

Wytrzymała konstrukcja

Ławka HS 1018 charakteryzuje się mocną i stabilną konstrukcją. Wszystkie elementy budowy ławki są wytrzymałe i gwarantują, że sprzęt będzie służył przez długie lata. Podparcie biodrowe ławki jest wykonane z kilku warstw: deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałej tapicerki z perforacją. Wzmocnione stalowe profile 5x5 cm pomalowano są proszkowo na satynowy czarny kolor. 

Gąbki ochronne 

Blokada nóg została osłonięta grubą i wytrzymałą gąbką ochronną, która skutecznie chroni wrażliwe miejsca na ciele w trakcie ćwiczeń siłowych. Gąbka ochronna wykonana jest neoprenowego materiału - ma strukturę porowatą, jest szybkoschnąca i zapewnia stabilność w trakcie treningu.

Regulacja wysokości

Możliwość regulacji wysokości poszczególnych elementów ławek treningowych jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa w trakcie ćwiczeń. W tym modelu możesz regulować wysokość podparcia biodrowego, aby dostosować ją do wzrostu użytkownika (160-200 cm). Dwustopniową regulację ma także blokada nóg.

 

 

Dane techniczne:

 • waga: 15kg
 • wytrzymałość: do 120kg
 • kąt nachylenia: 45 stopni
 • regulacja blokady nóg: 2-stopniowa
 • regulacja podparcia: 56-106cm
 • profil ramy: 5x5cm
 • wymiary podparcia: 30,5x31x5cm
 • wymiary ławki rozłożonej: 130x56cm /podstawa/
 • wymiary podstawy do stóp: 30x40cm
 • rozstaw na uchwytach: 52cm
 • do użytku domowego
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (5)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites