Rabat 20 zł na zamówienia powyżej 200 zł z kodem HS.PROMOSprawdź

Ławka pod sztangę HS-1075 Pro z wyciągiem i modlitewnikiem

1 078,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Ławka treningowa HS-1075 z wyciągiem i modlitewnikiem marki Hop-Sport przeznaczona jest do treningu ze sztangą lub hantlami. Szeroki wachlarz możliwości ławki uzupełniają dodatkowo rozpiętki na ręce oraz prasa do nóg. Ławka pozwala na ćwiczenia mięśni klatki piersiowej, ramion, tricepsów, przedramion, obręczy barkowej oraz nóg.

Solidne wykonanie i grube, 5-cio centymetrowe stalowe profile zapewnią bezpieczeństwo podczas ćwiczeń i trwałość konstrukcji na lata, a malowanie proszkowe sprawia, że ławka wygląda estetycznie. Sprzęt wyposażony jest w regulację wysokości stojaków, modlitewnika, oparcia i prasy.

Wytrzymała konstrukcja

Wytrzymała konstrukcja

Stabilna i mocna konstrukcja ławki treningowej to podstawa. Ławka HS-1075 została zaprojektowana z myślą o twoim bezpieczeństwie. Oparcie i siedzisko ławki są wykonane z kilku warstw: deski, grubej pianki dającej wygodę w trakcie ćwiczeń i wytrzymałego obicia z efektem naturalnej skóry. Stalowe profile oraz grube blachy łączące poszczególne elementy ławki są mocne i wytrzymałe, zapewniają stabilność i długowieczność sprzętu. Obicie ławki wykonane jest z materiału PVC, w środku wypełnione pianką poliuretanową. 

Uchwyty do rozpiętek

Uchwyty do rozpiętek

Specjalny mechanizm tzw. butterfly, czyli obrotowe uchwyty z obu stron ławki, pozwala wykonywać rozpiętki. Jest to bardzo skuteczne ćwiczenie wykorzystywane w kształtowaniu mięśni klatki piersiowej. Rozstaw uchwytów regulowany jest w 3 stopniach. 

Prasa do nóg i wyciąg tylny

Prasa do nóg i wyciąg tylny

Prasa do nóg umożliwia izolowany trening mięśni nóg - największych mięśni ludzkiego ciała. Dzięki możliwości regulacji gąbek na prasie, łatwo dostosujesz ją do swoich potrzeb. Zaniedbywanie tej partii mięśni w treningu siłowym to bardzo częsty błąd, dzięki prasie łatwiej się zmotywować do takich ćwiczeń. 

Po przełożeniu dźwigni nóg z przodu do tyłu, możesz ćwiczyć na wyciągu tylnym. Trening na wyciągu tylnym znakomicie buduje przednią część mięśnia naramiennego. Wyciąg podtrzymuje napięcie mięśni przez cały okres trwania powtórzenia, dzięki czemu ćwiczenia na nim są bardzo efektywne. Dodatkowo, na dźwignię przy wyciągu można dołożyć obciążenie i tym samym regulować ciężar. 

Regulowane stojaki na sztangę

Regulowane stojaki na sztangę

W tej ławce możesz ustawić wysokości stojaków, pozwala to na dopasowanie ławki treningowej do indywidualnych potrzeb. Regulacja wysokości stojaków jest możliwa w 5 stopniach. 

Modlitewnik z asekuracją

Modlitewnik z asekuracją

Modlitewnik gwarantuje świetne urozmaicenie treningu bicepsów, wykorzystasz go do ćwiczenia mięśni ramion w pozycji izolowanej. Lekko pochylona pozycja przyjmowana na modlitewniku pozwala odciążyć plecy, a podparcie ramion pozwala na wykonanie ruchów w pełnym zakresie. Wysokość modlitewnika w ławce HS-1075 możesz regulować. Modlitewnik w tym modelu posiada asekurację - specjalne uchwyty do odkładania sztangi.

Wyciąg górny

Wyciąg górny

Ławka wyposażona została w dodatkowy adapter do wyciągu górnego. Wykorzystanie go jest dobrym sposobem na oporne partie mięśni. Korzystaj z niego, jeśli zależy ci na zachowaniu odpowiednich proporcji całego ciała. Ćwiczenia na wyciągu górnym redukują niechcianą tkankę tłuszczową i przyczyniają się do odzyskania postawy równoważnej. 

Regulacja oparcia

Regulacja oparcia

Atutem tego modelu jest możliwość 7-stopniowej regulacji kąta nachylenia oparcia - istnieje możliwość rozłożenia “na płasko” i ze skosem ujemnym. Wyciskanie sztangi na ławce ze skosem ujemnym angażuje dolne mięśnie klatki piersiowej, w tym mięsień piersiowy większy oraz mięsień trójgłowy ramienia i naramienny przedni. Regulacja oparcia została zabezpieczona pokrętłem - masz pewność, że nie zmieni pozycji w trakcie ćwiczeń.

Organizacja przestrzeni

Organizacja przestrzeni

Ławka 1075 jest wielofunkcyjna, co daje wiele możliwości treningowych. Poszczególne elementy ławki, modlitewnik, rozpiętki na ręce, prasa do nóg, wyciąg, blokada nóg są zestawione ze sobą tak, aby nie zajmowały dużo miejsca i aby łatwo można było zmieniać pozycje ćwiczeniowe. Nieużywane podczas ćwiczeń elementy wyposażenia można odłożyć na specjalnie przygotowanych do tego miejscach znajdujących się za oparciem ławki.

Przekrój profilu

Przekrój profilu

Ławka zbudowana jest z bardzo wytrzymałych stalowych profili o szerokości 50 x 50 mm. Dzięki nim całość konstrukcji jest stabilna i mocna nadaje się do treningu z obciążeniami. 

Gąbki ochronne

Gąbki ochronne

Blokady kolan i stóp oraz rozpiętki pokryte są ochraniaczami, czyli grubą gąbką. Dzięki temu wrażliwe miejsca, kości, chronione są przed stłuczeniami i otarciami. Gąbka jest bardzo wytrzymała, ma strukturę porowatą i jest szybkoschnąca.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop-Sport
 • Model: HS-1075 Pro
 • Instrukcja w j. polskim: Tak
 • Okres gwarancji: 24 miesiące
 • Przeznaczenie: do użytku domowego, do samodzielnego montażu
 • Wymiary kartonu: 1/2: 119 cm x 53 cm x 17 cm
 • Wymiary kartonu: 2/2: 53 cm x 43 cm x 23 cm
 • Waga brutto: 39 kg
 • Konstrukcja: stalowa, malowana proszkowo
 • Profil główny: 50 x 50 mm
 • Wymiary rozłożonej ławki [dł x szer x wys]: 195 cm x 140 cm x 120 cm 
 • Wymiary modlitewnika: 45 cm x 28 cm
 • Regulacja modlitewnika: max 87,5 cm, 4 poziomy
 • Dopuszczalne obciążenie na stojaki: 150 kg
 • Max. waga użytkownika: do 120 kg
 • Wymiary oparcia: 80 cm x 28 cm
 • Wymiary siedziska: 28 cm x 28 cm
 • Regulacja kąta nachylenia oparcia: 7-stopniowa
 • Wysokość stojaków [min - max]: 92 - 112 cm, 5 poziomów
 • Rozstaw stojaków [wewn - zewn]: 60,5 - 68 cm
 • Szerokość tylnej podstawy: 69,5 cm
 • Wyciąg pionowy HS-1003 LT
 • W zestawie adapter do zamocowania wyciągu
Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Gratisy

Rękawiczki neoprenowe pomagają uniknąć odcisków i odparzeń podczas treningu. Rozmiar uniwersalny - pasują zarówno na męską, jak i na kobiecą rękę.

Recenzje (4)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione