Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Materac gimnastyczny składanymiękki z rzepami 5cmzielony

Produkt jest niedostępny

Opis

Materac gimnastyczny składany miękki 5 cm HS-065FM zielony producenta Hop-Sport zapewni Ci komfortowe i stabilne podłoże do ćwiczeń o wymiarach 180 x 60,5 x 5 cm. Antypoślizgowa powierzchnia materaca dodatkowo zwiększy Twoje bezpieczeństwo. Ze względu na poziom twardości (model miękki), ten model polecany jest w szczególności do jogi oraz codzienne, statycznej gimnastyki. Doskonale sprawdzi się również jako podłoże do bezpiecznej zabawy dla dzieci. Dzięki możliwości złożenia jest bardzo praktyczny i wygodny w przechowywaniu i transporcie.

Wytrzymały i antypoślizgowy

Wytrzymały i antypoślizgowy

Zastosowana powłoka z wysokiej jakości poliuretanu wykazuje dużą odporność na częste użytkowanie, a jej antypoślizgowa faktura dodatkowo zwiększy Twoją stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Wodoodporny

Wodoodporny

Materac składany HS-065FM dzięki powłoce z PU nie wchłania potu i nie absorbuje wody, co sprawia że jest niezwykle łatwy w utrzymaniu w czystości.

Możliwość złożenia i łączenia z innymi materacami

Możliwość złożenia i łączenia z innymi materacami

Materac HS-065FM składa się z trzech połączonych ze sobą na stałe części, które po treningu możesz wygodnie złożyć do wymiaru 60,5 x 60,5 x 15,5 cm, aby nie tracić cennej przestrzeni. Ten model został również wyposażony w specjalne rzepy, umieszczone wzdłuż obu boków materaca, które umożliwią Ci połączenie go z innymi materacami posiadającymi podobne mocowania.

Uchwyty do transportu

Uchwyty do transportu

Praktyczne uchwyty do przenoszenia, przyszyte z jednego boku materaca, umożliwiają jego wygodne przenoszenie i przesuwanie.

Dane techniczne:

Model: HS-065FM

Kolor: zielony

Wymiary po rozłożeniu: 180 x 60,5 x 5 cm

Wymiary po złożeniu: 60,5 x 60,5 x 15,5 cm

Grubość: 5 cm

Twardość: miękki

Uchwyty do przenoszenia: TAK

Możliwość łączenia: TAK

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Recenzje (2)

Średnia ocena: 4,5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites