Orbitreki

Orbitrek to sposób na skuteczny i bezpieczny trening bez wychodzenia z domu. To fantastyczne urządzenie łączy w sobie właściwości steppera, bieżni i roweru treningowego, nie obciążając Twoich stawów. Ćwicząc na orbitreku angażujesz pracę prawie wszystkich mięśni, dzięki czemu szybko spalisz nadmiar kalorii. Wybierz model odpowiednio do swoich potrzeb, dopasuj program treningowy i siłę systemu oporu. Zainstalowany w większości trenażerów wielofunkcyjny komputer, będzie monitorował puls oraz postępy Twojego treningu. Rolki transportowe pozwolą Ci przesunąć sprzęt szybko i bez dużego wysiłku.

Wiele osób zastanawia się, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup rowerku, czy orbitreka. Rower cieszy się bowiem niezmiennie dużą popularnością, ale ostatnio coraz więcej osób zaczęło doceniać ogromne zalety orbitreka. Bez niego często nie wyobrażają sobie domowych treningów. Dlaczego? Otóż orbitrek doskonale sprawdzi się jako sprzęt treningowy dla osób rozpoczynających ćwiczenia fitness. Nie obciąża stawów, bardzo szybko możemy dzięki niemu zrzucić nadwagę. Poprawia ogólną kondycję całego organizmu.

Ćwicząc na rowerze treningowym modelujemy przede wszystkim nogi i pośladki, natomiast orbitrek każdego typu - magnetyczny czy elekromagnetyczny, pozwala na wysmuklenie i ujędrnienie całego ciała. Podczas treningu na orbitreku intensywnie pracują ramiona, plecy, mięśnie brzucha, nogi i pośladki. Jest świetnym sposobem na walkę z "oponką" na brzuchu, a także z cellulitem.

W naszej ofercie możecie znaleźć nowoczesne orbitreki magnetyczne oraz elekromagnetyczne. Różnica między nimi polega na zastosowaniu innego rozwiązania w budowie systemu oporu. Orbitreki magnetyczne posiadają magnetyczny system oporu, który opiera się na zachowaniu odpowiedniego odstępu między kołem zamachowym a magnesem. W orbitrekach magnetycznych z regulacją manualną sterujemy odstępem za pomocą pokrętła, w sprzetach z regulacją elektryczną to komputer lub aplikacja wysyła sygnał do mechanizmu sterującego magnesem.

W orbitrekach elekromagnetycznych zamiast magnesów zastosowano elekromagnesy, które są sterowane elektronicznie. Ten rodzaj systemu będzie odpowiedni dla osób poszukujących większego komfortu ćwiczeń, bowiem pozwala bardziej precyzyjnie ustawiać stopień oporu, nie zmniejszając w żaden sposób płynności treningu. Nie pozostaje to bez wpływu na cenę. Orbitrek magnetyczny jest na pewno tańszy, z pewnością jego funkcje będą w pełni wystarczające dla amatorów fitnessu. Orbitrek elekromagnetyczny cechuje się wyższą ceną, jednak zapewnia dużo większy komfort treningu. Polecany dla profesjonalistów i osób planujących intensywne treningi.

Sprawdź orbitreki w Hop-Sport i wybierz model odpowiedni dla swoich potrzeb!

Więcej Ukryj

Sortowane

Filtry

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.