Dzień Matki i Dzień Dziecka - rabat na wybrane huśtawki, hamaki, leżaki, trampoliny, piłkarzyki... Sprawdź
Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0
46567

Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-070C BuzzSrebrny

Produkt jest niedostępny

Opis

Orbitrek treningowy HS-070C Buzz marki Hop-Sport został zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach. Orbitrek magnetyczny pozwala na trening całego ciała niezależnie od pogody i kondycji ćwiczącego. Orbitrek  HS-070C Buzz  pracuje bardzo cicho, dzięki wykorzystaniu działania systemu oporu magnetycznego Flywheel System o wadze 18 kg . 16-poziomowy opór w orbitreku Buzz sterowany jest elektronicznie. Ergonomiczna konstrukcja orbitreka sprawia, że trening na tej maszynie nie obciąża kolan.

None

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Umożliwi ci to komputer treningowy z wyświetlaczem LCD w orbitreku Buzz. Możesz wybrać spośród 13 programów treningowych: 6 predefiniowanych, programu użytkownika, programu manualnego, BODY FAT (określa poziom tkanki tłuszczowej), 3 programów HRC (sterowane pracą serca, możliwość ustalenia górnej granicy pulsu) i TARGET H.R (puls dostosowany do wieku ćwiczącego). Licznik umożliwia kontrolę najważniejszych parametrów treningów: czasu, prędkości, dystansu, kalorii, tętna. Wskazuje też wybrany poziom oporu, program treningowy i maksymalny poziom tętna.

None

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach na ręce! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje. Odpowiedni puls to kluczowy element przyspieszający dojście do celu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

None

Rolki transportowe

Obawiasz się, że Twój salon po zakończonym treningu będzie przypominał siłownię? Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym , wbudowanym w przedni stabilizator i uchwytowi znajdującemu się z tyłu, łatwo przesuniesz sprzęt w wybrane miejsce. Dodatkowo w stabilizatorach wbudowane są stopki poziomujące, niwelują minimalne nierówności podłoża.

None

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo podczas treningu to podstawa. Na orbitreku ważna jest odpowiednia przyczepność, dlatego Buzz został wyposażony w antypoślizgowe platformy pod stopy. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać, a Ty będziesz mógł w pełni skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach.

None

Magnetyczny system oporu

System oporu magnetycznego Flywheel o wadze 18 kg daje gwarancję, że trening na orbitreku Buzz nie obciąży nadmiernie kolan. Dzięki niemu działanie urządzenia jest też płynne i ciche - możesz ćwiczyć bez obaw o to, że przeszkodzisz sąsiadom lub obudzisz dzieci.

None

Uchwyt na bidon

Przy długotrwałych i intensywnych treningach nie zapominaj o nawodnieniu! Na przedniej ramie orbitreka, pod komputerem, znajduje się uchwyt na bidon - nie musisz przerywać treningu by sięgnąć po napój izotoniczny lub wodę. Brak bidonu w zestawie.

None

System podwójnych prowadnic

Orbitrek Buzz wyposażony jest w  system podwójnych rolek i prowadnic, na których poruszają się podstawy pod stopy. Zastosowanie podwójnych prowadnic sprawia, że ten model zapewnia najwyższy komfort ćwiczeń. Niezależnie od wagi użytkownika trening jest płynny i cichy.

None

Stopki poziomujące

Możliwość precyzyjnego poziomowania maszyny za pomocą stopek umieszczonych w przednim i tylnym stabilizatorze, pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Stopki mają aż 6 możliwości ustawienia - możesz idealnie ustawić orbitrek na dowolnym podłożu, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny.

Dane techniczne:

 • Producent: Hop - Sport
 • Model: HS 070c BUZZ
 • Instrukcja w języku polskim: tak
 • Gwarancja: Tak, 24 miesiące

 

WYMIARY

 • Wysokość: 169 cm
 • Szerokość: 62 cm
 • Długość: 165 cm
 • Wymiar kartonu: 121 x 76 x 45 cm
 • Wymiary pedałów: 39 x 14 cm
 • Waga urządzenia: 51 kg
 • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
 • System oporu magnetycznego: Flywheel system 18 kg
 • Długość kroku: 40 cm
 • Rozstaw płoz: wewnętrzna 15,5 cm, zewnętrzna  46 cm, środek 32 cm

 

Sprzęt przeznaczony do samodzielnego montażu. Ze względu na gabaryt, tj.: wagę i rozmiar a także biorąc pod uwagę bezpieczeństwo podczas transportu towar wysyłany jest na palecie.

 
Rozwiń opis
Zwiń opis

Recenzje (5)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione