Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-200C Trance iConsole+training

2 598,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

Orbitrek elektryczno magnetyczny HS 200C Trance z gwarancją pół-komercyjną Light Comercial to idealne urządzenie do treningów cardio. Nowatorska konstrukcja z przednim kołem o dużym kroku. Na dzień dzisiejszy jest to orbitek o jednym z najniższych parametrów Q (rozstawie stóp). Urządzenie przeznaczone dla wymagających użytkowników. Waga orbitreka to aż 76 kg.

Płynność zapewniona jest dzięki systemowi dużego koła zamachowego oraz płozom o nowej konstrukcji. Ruch odbywa się po elipsie, a rolki na łożyskach zapewniają minimum hałasu. Podwójny system oporu sprawia, że nie ma znaczenia, czy pedałowanie następuje do przodu czy do tyłu, wszystkie opcje działają w obu trybach. Płozy wyłożone są miękkim, gumowo-piankowym materiałem, dodatkowo absorbującym dynamiczne ruchy. Sensory pulsu umieszczone w rączkach przy komputerze pozwalają na ciągłe, komfortowe monitorowanie pulsu.

Maszyny eliptyczne marki Hop Sport zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowane we współpracy z fizjoterapeutami i entuzjastami sportu, platformy pod stopy o 2'' kącie nachylenia, dzięki czemu napięcia w kostkach i kolanach, zostały zredukowane. HS 200C Trance to jeden z niewielu orbitreków do użytku domowego, w którym parametr Q jest mniejszy niż 10 cm. Szerokość rozstawu nóg to tylko 6 cm, dzięki czemu podczas ćwiczeń unikamy tzw. postawy kaczki  z szeroko rozstawionymi nogami, która jest niebezpieczna dla kolan.

Dzięki kółkom transportowym, umieszonym w przedniej podstawie, pomimo znacznej wagi sprzętu, transport jest łatwy i wygodny. 

Orbitrek HS-200C Trance wyposażony został w technologię Bluetooth, gniazdo USB oraz innowacyjny komputer z możliwością podłączenia telefonu lub tabletu działającym w systemie Android lub iOS. Maszyna zapewnia dostęp do aplikacji treningowej iConsole+ training. Aplikacja umożliwia sterowanie ustawieniami komputera z poziomu urządzenia mobilnego, personalizowanie swojego treningu, korzystanie z dodatkowych programów. Pozwala również na prezentowanie osiąganych wyników w serwisach społecznościowych.

Zastosowane systemy:

  • system transportu

Zastosowanie kółek transportowych z przodu orbitreka pozwala na szybki i łatwy transport nawet ciężkich urządzeń przy minimalnym wysiłku.

  • system poziomowania

Precyzyjne poziomowanie nóżek, eliminacja problemu nierównego podłoża. Można mieć pewność, że sprzęt stoi stabilnie, a trening będzie komfortowy i bezpieczny.

  • system łatwej regulacji

Dzięki zastosowaniu śrub z tym systemem regulacja urządzenia jest bardzo szybka, zamiast wykręcać całą śrubę wystarczy lekko poluzować i pociągnąć, aby zmienić wysokość danego elementu.

  • Flywheel System 26 kg

Dwa razy większy opór przy zastosowaniu tej samej wagi koła zamachowego. Dzięki temu systemowi i zastosowaniu większej ilości magnesów odczuwalny opór jest dwukrotnie większy niż w standardowym kole o tej samej wadze.

  • panel sterujący

Wysokiej jakości akrylowy panel sterujący z podświetleniem LCD monitorującym najważniejsze parametry treningu.

 

 
 

 

Aplikacja iConsole+training

Kompatybilność konsoli z rowerami stacjonarnymi i orbitrekami marki Hop-Sport umożliwia sterowanie treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, a także jego dopasowanie pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dowiedz się więcej o technologii iConsole+training!

Rozwiń opis
Zwiń opis

Dane techniczne

Pomiar pulsu
tak
Antypoślizgowe platformy pod stopy
tak, wymiar: 39 cm x 19,5 cm
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, watt, programy treningowe, Body Fat, Recovery
Waga urządzenia (kg)
76 kg
Rolki transportowe
tak
Bluetooth
4.0
Stopki poziomujące
tak
Uchwyt na tablet
tak
Podwójny system szyn
tak
Przyłącza sieciowe
230V
Wyświetlacz
LED (11 okien)
Aplikacje kompatybilne
iConsole+ training
Max. waga użytkownika (kg)
150
Waga systemu oporu
26 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Uchwyt na bidon
nie
Model
HS-200C Trance
Ilość programów treningowych
4 programy Beginner, 4 - Advance, 4 – Sporty, a także program manualny, Cardio, WATT
Długość kroku
440 mm
Regulacja oporu
elektroniczna lub sterowana aplikacją iConsole+ training
Wymiary urządzenia
wys. 172 cm/ szer. 64 cm/ dł. 150 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (3)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii