Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus szary/czarny

  • Nowość
  • - 19%
798,00 zł 648,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka

opis

Orbitrek magnetyczny HS-003C Focus to bezpieczny i skuteczny sprzęt, który pozwoli Ci spalić tłuszcz z miejsc, z których trudno się go pozbyć. Łącząc w sobie działanie steppera, bieżni i roweru stacjonarnego, orbitrek gwarantuje szybki, efektywny i różnorodny trening oraz poprawę kondycji.

Dzięki wykorzystaniu oporu magnetycznego oraz dodatkowemu wyciszeniu koła zamachowego nowej generacji, sprzęt pracuje cicho - możesz ćwiczyć swobodnie nawet w godzinach nocnych, gdy inni domownicy śpią. Manualna regulacja oporu, pozwala na dopasowanie trudności treningu do indywidualnych preferencji.​ Niewątpliwą zaletą orbitreka jest to, że może z niego korzystać praktycznie każdy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej.

Polecany jest osobom starszym lub otyłym, które podczas treningu nie mogą obciążać stawów. Systematyczny trening na orbitreku pozwala wzmocnić mięsień czworogłowy i dwugłowy uda, pośladki, mięśnie obręczy biodrowej. Stabilna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.

Orbitrek HS-003C posiada wielofunkcyjny komputer z wyświetlaczem LCD, umożliwiający kontrolę postępów w treningu (prędkość, czas, dystans, ilość spalonych kalorii, puls). Dodatkowo, komputer wyposażony jest w uchwyt na tablet lub telefon, dzięki czemu podczas treningu możesz oglądać film lub słuchać ulubionej muzyki. Sensory pomiaru pulsu, umieszczone na dodatkowej kierownicy, pozwalają dobrać intensywność ćwiczeń do potrzeb użytkownika i szybciej spalić tłuszcz. Rączki orbitreka pokryte są miękką pianką, co zwiększa komfort treningu. 

Funkcje komputera:

  • 1. SCAN: Wyświetla kolejno: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls oraz całkowitą liczbę kilometrów.
  • 2. TIME: Wyświetla czas treningu, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
  • 3. SPEED: Wyświetla aktualną prędkość.
  • 4. DISTANCE: Wyświetla przebyty dystans, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
  • 5. CALORIES: Wyświetla zużyte kalorie, za pomocą przycisku set można zadać żądaną wartość, o upływie której komputer poinformuje nas alarmem dźwiękowym.
  • 6. ODO: Wyświetla całkowity przebyty dystans ze wszystkich odbytych treningów.
  • 7. PULSE: Wyświetla aktualny puls użytkownika.

Po skończonej jeździe nie musisz martwić się o to, że Twój salon będzie nadal przypominać w siłownię - wygodnie przemieścisz orbitrek w dowolne miejsce, np. za szafę, gdyż praktyczne rolki transportowe ułatwiają przesuwanie sprzętu. Nie szukaj więc wymówek, lepiej zacznij działać!

Bezpieczeństwo:

  • Zgodność produktu z normą bezpieczeństwa EN 957
Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach na ręce! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje. Odpowiedni puls to kluczowy element przyspieszający dojście do celu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo i stabilność podczas treningu to podstawa, dlatego orbitrek HS-003C wyposażony został w antypoślizgowe platformy pod stopy. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać, umożliwiając Ci tym samym pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach.

Antypoślizgowe platformy pod stopy
Manualna regulacja oporu

Manualna regulacja oporu

Dzięki zastosowaniu płynnej regulacji oporu za pomocą pokrętła, które podczas treningu masz zawsze w zasięgu ręki, z łatwością dobierzesz poziom trudności do swojego indywidualnych preferencji. Szeroka skala trudności zaspokoi zarówno amatorów, jak i osoby bardziej doświadczone w treningu. 

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz sprzęt w inne miejsce.  

Rolki transportowe

Dane techniczne

Współczynnik Q
21 cm
Przeznaczenie
klasa sprzętu H - do użytku prywatnego, nie komercyjnego. Intensywność treningów - max. 1 godz. na dobę.
Przyłącza sieciowe
nie dotyczy
Wymiary urządzenia
wys.152.5 cm / szer.65 cm / dł.106.5 cm
Zasilanie komputerka
2 x AAA 1.5V
Pomiar pulsu
tak
Wymiary platform pod stopy
wewn. 11 x 32.5 cm, zewn. 11.5 x 36.5 cm
Wyświetlacz
LCD
Regulacja oporu
płynna, manualna
Komputer treningowy
tak (czas, prędkość, dystans, kalorie, całkowity dystans, puls, SCAN)
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Max. waga użytkownika (kg)
120 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Waga urządzenia (kg)
27.5 kg netto / 31.5 kg brutto
Model
HS - 003C FOCUS
Antypoślizgowe platformy pod stopy
tak
Wymiary kartonu
wys.145.5 cm / szer.39 cm / dł.90 cm
Stopki poziomujące
tak
Bluetooth
nie
Instrukcja w języku polskim
tak
Waga systemu oporu
9 kg
Długość kroku
29 cm EXT
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (8)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj