Orbitrek elektryczno-magnetyczny HS-070C Buzz Grafitowy

1 598,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny
Dostępne wersje (2)

Opis

Orbitrek treningowy HS-070C Buzz to sprzęt zaprojektowany z myślą o wymagających użytkownikach.

Maszyna jest stabilna a dzięki masywnej konstrukcji (18 kg Flywheel System) umożliwia przeprowadzenie w mieszkaniu lub domowej siłowni treningu na prawdziwie najwyższym poziomie. Płynnie działający magnetyczny opór sterowany elektronicznie zapewnia pełen komfort użytkowania. Łącząc w sobie działanie steppera, bieżni i roweru stacjonarnego, orbitrek gwarantuje szybki, efektywny i różnorodny trening oraz poprawę kondycji.

Ergonomiczna konstrukcja, szerokie podstawy pod stopy dają gwarancję, że trening na tej maszynie nie obciąża kolan, jest całkowicie płynny i bezpieczny, a do tego niewiarygodnie... cichy.  Możesz ćwiczyć nawet w nocy bez obaw, że zbudzisz mieszkańców domu. Wygodna pozycja przyjmowana podczas ćwiczeń na orbitreku, daje poczucie bezpieczeństwa i zapewnia komfort nawet podczas dłuższego treningu.

Orbitrek HS-070C Buzz wyposażony został w komputer treningowy, umożliwiający monitorowanie parametrów treningu. Duży wybór programów treningowych oraz funkcje dodatkowe, jak np. Recovery czy Body Fat, pozwolą Ci urozmaicić swoje treningi. Dodatkowo, komputer wyposażony jest w uchwyt na tablet lub telefon, dzięki czemu podczas treningu możesz oglądać film lub słuchać ulubionej muzyki.

Dotykowe sensory, umieszczone w kierownicy, pozwolą Ci szybko i wygodnie sprawdzić swój puls podczas ćwiczeń.

Po skończonej jeździe nie musisz martwić się o to, że Twój salon będzie nadal przypominać w siłownię - wygodnie przemieścisz orbitrek w dowolne miejsce, np. za szafę, gdyż praktyczne rolki transportowe ułatwiają przesuwanie sprzętu. Nie szukaj więc wymówek, lepiej zacznij działać!

Uwaga! Tablet i bidon, widoczne na zdjęciach, nie są częściami wyposażenia.

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Wielofunkcyjny komputer treningowy

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Komputerek umożliwia kontrolę najważniejszych parametrów treningów, jak czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno. Ponadto, dzięki funkcji Recovery, zmierzysz wydolność organizmu, a dzięki Body Fat określisz poziom tkanki tłuszczowej. Interesujący jest program HRC sterowany pracą serca. Przez cały trening obciążenie będzie dostosowane do Twojego pulsu, aby był jak najbardziej optymalny.

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach na ręce! Wynik pomiaru wyświetla się na wyświetlaczu. Podczas treningu wystarczy, że oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje. Odpowiedni puls to kluczowy element przyspieszający dojście do celu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Dotykowe sensory pulsu
Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz sprzęt w inne miejsce.  

Antypoślizgowe platformy pod stopy

Bezpieczeństwo i odpowiednia przyczepność podczas treningu to podstawa, dlatego orbitrek HS-070C wyposażony został w antypoślizgowe platformy pod stopy. Dzięki nim możesz mieć pewność, że Twoje stopy nie będą się przesuwać, umożliwiając Ci tym samym pełną koncentrację na wykonywanych ćwiczeniach. 

Antypoślizgowe platformy pod stopy
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Współczynnik Q
180 mm
Przyłącza sieciowe
230 V
Wymiary urządzenia
wys. 169 / szer. 62 / dł. 165 cm
Uchwyt na bidon
tak
Ilość programów treningowych
13 (zdefiniowane, użytkownika, manualny, TARGET H.R., HRC, Body Fat)
Pomiar pulsu
tak
Wymiary platform pod stopy
39 x 14 cm
Wyświetlacz
LED (9 okien)
Regulacja oporu
elektroniczna, 16 poziomów
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno, programy treningowe, funkcja Recovery
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Waga urządzenia (kg)
51 kg
Model
HS 070C Buzz
Antypoślizgowe platformy pod stopy
tak, nachylone o 2 stopnie do wewnątrz
Wymiary kartonu
121 x 76 x 45 cm
Stopki poziomujące
tak
Bluetooth
nie
Waga systemu oporu
18 kg
Długość kroku
400 mm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (8)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii