Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Piłkarzyki

Rozpocznij wielki mecz w swoim domu! Zostań trenerem, graczem, komentatorem i kibicem własnej drużyny piłkarzyków stołowych i rozgrywaj nimi niezapomniane spotkania z rodziną i znajomymi. To cudowna rozrywka, która uruchamia wyobraźnię i rozwija zręczność, a także przynosi dużo frajdy graczom w każdym wieku. Sprawdź stoły do piłkarzyków w Hop-Sport i wybierz model dla siebie!

Gra w piłkarzyki to nie tylko świetna rozrywka dla dorosłych i młodzieży, stanowi również doskonały trening koncentracji i zręczności. Piłkarzyki w domu skutecznie odciągną dzieci od komputera czy telewizora i zachęcą je do aktywnej zabawy. Aby radość z gry trwała jak najdłużej warto wybrać stół, który będzie stabilny i bezpieczny.

Stoły do piłkarzyków Hop-Sport wykonane są niezwykle solidnie, z dbałością o każdy najmniejszy detal. Posiadają regulowane nóżki, zapewniające odpowiednią stabilność. Uchwyty do piłkarzyków posiadają ergonomiczny kształt, co znacząco podnosi komfort gry. Tablice umieszczone po obu stronach boiska pozwalają na wygodne zaznaczanie wyników rozgranych meczy. Podanie, strzał i gooool! A po golu, łatwo wyjmiesz piłeczkę z otworów znajdujących się z tyłu bramek. Masz 24 miesiące gwarancji. Nie zwlekaj, kup własne piłkarzyki i ciesz się grą pełną emocji!

Więcej Ukryj

Ulubione