Meble ogrodowe Kup w ratach 0%Sprawdź

Piłka fitness65cmz pompką- czerwona

Produkt jest niedostępny
Dostępne wersje (2)

Opis

Piłka fitness 65 cm HS-R065YB Hop-Sport to prosty przyrząd, dzięki któremu możesz wzmocnić swoje mięśnie i spalić nadmiar kilogramów. Piłka fitness doskonale urozmaici domowe treningi, podnosząc ich skuteczność. Polecana jest dla wszystkich, którym zależy na bezpiecznym treningu - w szczególności zaś dla osób prowadzących siedzący tryb życia, cierpiącym na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa (w tym kobietom w ciąży), ale także dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją kondycję i postawę. Piłka fitness sprawdzi się zarówno do wykonywania ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających, jak również do rehabilitacji. Taki rodzaj treningu skutecznie angażuje do pracy mięśnie głębokie oraz rozwija zmysł równowagi. Wykonanie z wytrzymałej, elastycznej gumy, zapewnia piłce wysoką odporność na uszkodzenia. Dzięki dołączonej do zestawu pompce, możesz od razu napełnić piłkę powietrzem i zacząć treningi.

Bezpieczny trening

Bezpieczny trening

Na piłce Hop-Sport możesz swobodnie i bez obaw usiąść lub położyć się, przenosząc na nią ciężar swojego ciała. Wykonanie z wytrzymałego tworzywa – elastycznej gumy, sprawia, że na piłce może ćwiczyć osoba o wadze aż do 100 kg.

Szerokie zastosowanie

Szerokie zastosowanie

Trening z piłką fitness poprawia ogólną kondycję organizmu. Doskonale rozluźnia całe ciało, stanowi również skuteczny sposób na wzmocnienie mięśni głębokich oraz całego kręgosłupa. Tym samym, zmniejsza odczuwane dolegliwości bólowe w okolicach pleców oraz redukuje ryzyko ich wystąpienia w przyszłości. Dodatkowo, piłka często jest wykorzystywana podczas treningów rozciągających oraz równoważnych. Ze względu na swoje liczne zalety, ćwiczenia z piłką polecane są dla wszystkich.

Wymiar piłki

Wymiar piłki

Średnica piłki HS-R065YB po napompowaniu wynosi ok 65 cm.

Dobierz wymiar piłki (po napompowaniu) do swojego wzrostu!

·      Do 140 cm wzrostu – piłka o średnicy 35-40 cm

·      140 - 150 cm wzrostu – piłka o średnicy 45 cm

·      151 - 165 cm wzrostu – piłka o średnicy 55 cm

·      166 - 175 cm wzrostu – piłka o średnicy 65 cm

·      176 - 185 cm wzrostu – piłka o średnicy 75 cm

·      185 cm wzrostu i więcej – piłka o średnicy 85 cm

Pamiętaj! Siedząc na piłce fitness, kąt pomiędzy udem a łydką powinien wynosić 90 stopni, natomiast kąt pomiędzy udami a tułowiem powinien wynosić 90 stopni lub więcej.

Prawidłowe pompowanie piłki

Prawidłowe pompowanie piłki

  1. Przed napompowaniem przechowuj piłkę co najmniej kilka godzin w temperaturze pokojowej.
  2. Do pompowania użyj pompki Hop-Sport, dołączonej do produktu.
  3. Pompuj piłkę zawsze w temperaturze pokojowej.
  4. Za pierwszym razem napompuj piłkę do mniejszego rozmiaru (3/4 wielkości piłki), następnie, po co najmniej 5 godzinach, dopompuj ją do ostatecznego rozmiaru – jest on podany w danych technicznych produktu (to jest „średnica piłki po napompowaniu”).
  5. Szczelnie zatkaj korek od piłki.
  6. Po napompowaniu odczekaj co najmniej 12 godzin. Przed rozpoczęciem treningów na piłce, ponownie sprawdź jej rozmiar. W razie potrzeby wyreguluj go poprzez delikatne upuszczenie lub dopompowanie powietrza.

Dane techniczne

Model: HS-R065YB 

Kolor: czerwony

Waga: przed napompowaniem: 800 g

Średnica przed napompowaniem: ok 65 cm

Średnica po napompowaniu: ok 65 cm

Maksymalna waga użytkownika: 100 kg

Materiał: PVC

W zestawie: pompka

Krótki opis
Opis

Trenuj z Hop-Sport!

Gratisy

Uniwersalna pompka pozwala na szybkie oraz wygodne pompowanie piłek gimnastycznych.

Recenzje (1)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites