Platforma do balansowania z linkami HS-L058B niebieska

188,98 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny

Opis

Platforma do balansowania z linkami HS-L058B - niebieska to innowacyjny przyrząd, dzięki któremu skutecznie wzmocnisz swój organizm oraz zadbasz o prawidłową postawę ciała. Ćwicząc na niestabilnym podłożu, jakie oferuje platforma, zaangażujesz do pracy zdecydowanie większą ilość mięśni, niż podczas zwykłego treningu (w tym mięśnie głębokie). Tego typu trening pomoże Ci poprawić refleks, koordynację ruchową, świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie rehabilitacji oraz treningów fitness. Dodatkowo, do platformy dołączone są dwie gumowe linki (ekspandery), dzięki którym możesz poszerzyć zakres wykonywanych ćwiczeń. Zestaw zawiera pompkę.

Produkt dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych: niebieskim, fioletowym i szarym.

Dwustronne zastosowanie

Dwustronne zastosowanie

Ze względu na swoją budowę, platforma balansująca nazywana jest także półpiłką – podobna jest bowiem do przeciętej na pół piłki fitness, umieszczonej na stabilnej podstawie. Podczas treningu platformę możesz ułożyć półokrągłą kopułą do góry lub odwrotnie – płaską podstawą do góry. Oba ułożenia umożliwiają wykonywanie szerokiego spektrum ćwiczeń w różnych pozycjach – w klęku, na siedząco, na leżąco, na stojąco. Na platformie można również biegać oraz wykonywać podskoki, co sprawia, że po ten przyrząd coraz częściej sięgają miłośnicy treningu aerobowego.

Trening mięśni głębokich

Trening mięśni głębokich

Dzięki platformie poprawisz kondycję mięśni posturalnych głębokich, które są odpowiedzialne za utrzymanie odpowiedniej stabilności ciała. Taki trening polecany jest dla każdego, niezależnie od poziomu sprawności. Najbardziej wskazany jest dla osób uprawiających sport wyczynowo (celem zapobiegania urazów i ulepszenia propriocepcji), dla kobiet w ciąży i po porodzie (celem wzmacniania dnia miednicy) oraz dla osób prowadzących siedzący tryb życia (celem wzmacniania mięśni grzbietu i zapobiegania bólowi pleców). 

Ponadto, trening na platformie balansującej pomoże Ci skutecznie przygotować się do uprawiania wszelkich sportów, w których podstawową umiejętnością jest kontrola równowagi, jak np. jazda na rolkach, nartach, na snowboardzie, sporty walki, gimnastyka sportowa, artystyczna, akrobatyczna, etc.

Odpinane ekspandery

Odpinane ekspandery

W zestawie z platformą balansującą Hop-Sport otrzymujesz dwa ekspandery, dzięki którym możesz poszerzyć zakres swoich ćwiczeń. Ekspandery pomogą Ci wzmocnić i wymodelować mięśnie ramion, klatki piersiowej oraz pleców.

Dane techniczne:

 • Model: HS-L058B
 • Kolor: niebieski
 • Materiał: PVC, ABS
 • Maksymalne obciążenie: 200 kg
 • Waga: 4,75 kg, z opakowaniem 5,45 kg
 • Średnica: 57,5 cm, w obszarze ekspanderów 63,5 cm
 • Wysokość: 22 cm
 • Ekspandery w zestawie: 2 szt.
 • Długość ekspanderów: 80 cm
 • Pompka w zestawie: TAK
 • Typ podkładki: antypoślizgowa
Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Ulubione