Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Platformy wibracyjne

Jeśli szukasz urządzenia, które zapewni łatwy i jednocześnie skuteczny trening Twoich mięśniom, platforma wibracyjna będzie idealnym wyborem. Mogą z niej korzystać zarówno osoby początkujące, które nie uprawiały wcześniej żadnego sportu, jak i osoby zaawansowane w treningach.

 Działanie platformy opiera się na wibracjach, oddziałujących na poszczególne partie mięśni. Dzięki ćwiczeniom na platformie wibracyjnej pobudzisz krążenie, wzmocnisz swoje mięśnie oraz poprawisz jędrność swojej skóry. Treningi na platformie uatrakcyjnią codzienną gimnastykę, jeśli wykorzystasz dodatkowo inne akcesoria, jak np. ekspandery, wzmocnisz jeszcze więcej partii mięśniowych. Sprawdź platformy wibracyjne w Hop-Sport!

Trening na platformie wibracyjnej to jeden z najprostszych sposób zadbania o kondycje mięśni. Nie musisz mieć żadnych umiejętności wyczynowych, aby ćwiczyć na platformie. Bierne ćwiczenia opierają się głównie na staniu lub siedzeniu na płycie platformy. W zależności od wybranego programu, który określa szybkość lub siłę wibracji, skutek treningu będzie nieco inny. Szybkie i silne wibracje pobudzą mięśnie do pracy, wzmacniając je, natomiast delikatne drgania zapewnią im relaksujący masaż. Dodatkowo, ćwicząc na platformie w pozycji stojącej, poprawiasz swoją umiejętność utrzymania równowagi, co również pozytywnie wpływa na Twoją koordynację wzrokowo-ruchową. To wszystko sprawia, że platforma wibracyjna idealnie sprawdzi się jako narzędzie, które pomoże Ci przygotować mięśni do wysiłku przy innych dyscyplinach sportowych, jak również pomoże uwolnić się od napięcia po ciężkim dniu. Możesz korzystać z platformy podczas oglądania filmu czy ulubionego serialu, kiedy już nie masz siły na bardziej aktywną formę treningu.

To jednak nie wszystko – platforma świetnie sprawdzi się jako urozmaicenie codziennej gimnastyki. Wykonywanie tradycyjnych ćwiczeń z dodatkiem wibracji sprawi, że efekty domowych treningów będą jeszcze szybciej zauważalne.

W Hop-Sport znajdziesz szeroki wybór platform z różnymi zestawami ruchów płyty, w tym również modele z ruchami 3D lub 4D. Najnowsze platformy posiadają w swoich zestawach również funkcjonalne dodatki, jak np. mata masująca czy pilot w kształcie zegarka, który ułatwia sterowanie platformą w trakcie treningu. 

Więcej Ukryj

Ulubione