Platforma wibracyjna HS-050VS Nexus

488,00 zł
Darmowa wysyłka
Produkt jest niedostępny
Dostępne wersje (1)

Opis

 Platforma wibracyjna HS-050VS Nexus

Platforma wibracyjna HS-050VS Nexus

Platforma Nexus pomoże Ci ujędrnić całe ciało oraz spalić nadmiar kalorii. Szeroki zakres prędkości oraz 11 programów treningowych umożliwi Ci dopasowanie intensywności ćwiczeń do swoich potrzeb. Trzy strefy treningu pozwalają na wybór rodzaju ćwiczeń – symulującego bieg, jogging albo chód. Strefy różnią się od siebie miejscem ustawienia stóp, wskazanym na platformie - w „biegu” stopy są najbardziej oddalone od siebie, w „chodzie” najmniej. Ćwiczenia na platformie to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Niewielkie rozmiary, cicha praca i łatwość obsługi - również za pomocą pilota - sprawiają, że model Nexus sprawdzi się jako komfortowe urządzenie do codziennych, domowych treningów. 

Ruchy góra-dół (H)

W modelu Nexus, we wszystkich programach treningowych, płyta wibracyjna wykonuje ruchy wertykalne (góra-dół). Prędkość ruchów możesz ustawiać w programie użytkownika, natomiast w programach dedykowanych ustawia się ona automatycznie.

Ruchy góra-dół (H)
Licznik- wyświetlacz (pilot w zestawie)

Licznik- wyświetlacz (pilot w zestawie)

Model Nexus umożliwia Ci wygodne monitorowanie przebiegu swojego treningu. Podświetlany ekran dotykowy pokazuje wybrany program oraz parametry: czas i prędkość. Dzięki funkcji SCAN, parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania ćwiczeń masz pełną kontrolę nad treningiem. 

Poziomowanie

Możliwość precyzyjnego poziomowania urządzenia, za pomocą gumowych stopek umieszczonych w podstawie platformy, pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Dzięki temu masz pewność, że platforma stoi stabilnie, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny. 

Poziomowanie
Rolka transportowa

Rolka transportowa

Po skończonych ćwiczeniach nie musisz się obawiać, że urządzenie będzie zajmować miejsce w Twoim salonie. Dzięki funkcjonalnej rolce transportowej, wbudowanej w podstawę platformy, łatwo przesuniesz ją w inne miejsce.

Ekspandery

W zestawie z platformą Nexus otrzymujesz dwa ekspandery, dzięki którym poszerzysz zakres swoich ćwiczeń i tym samym zwiększysz ilość pracujących mięśni. Ekspandery (inaczej - taśmy oporowe) doskonale sprawdzają się w modelowaniu ramion, klatki piersiowej i pleców. Ekspandery nie są przymocowane na stałe do urządzenia – jeśli chcesz z nich skorzystać wystarczy, że podepniesz je do bocznych uchwytów platformy Nexus i możesz zaczynać trening!  

Ekspandery
Antypoślizgowa powierzchnia

Antypoślizgowa powierzchnia

Trenując na platformie Nexus nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą ślizgać lub przesuwać się po płycie podczas treningów. Antypoślizgowa powierzchnia zapewni im optymalną przyczepność, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach. 

Z platformą Nexus ćwiczysz bez wysiłku, w prosty i nieskomplikowany sposób - wystarczy, że  staniesz lub siądziesz na platformie i włączysz wybrany program treningowy. Twoje mięśnie od razu poczują drgania, które pobudzą je do szybszej pracy. Dodatkowo, wykonywanie biernych ćwiczeń na platformie wibracyjnej, rozluźnia napięte mięśnie, zapewniając Ci tym samym możliwość regeneracji fizyczno-psychicznej po całym dniu. Trenując na tym sprzęcie możesz ujędrniać swoje ciało i jednocześnie relaksować się, oglądając film lub serial - łączenie przyjemnego z pożytecznym jeszcze nigdy nie było tak proste! Jeśli chcesz zakończyć trening, naciśnij przycisk STOP, a platforma automatycznie zwolni swoje ruchy.

Platformę możesz również z powodzeniem wykorzystać jako urozmaicenie swoich dotychczasowych treningów fitness, m.in. podczas wykonywania przysiadów, brzuszków czy pompek. Dzięki temu wykonywane ćwiczenia będą jeszcze skuteczniejsze, a ich efekty szybciej widoczne. Spróbuj i przekonaj się, co możesz zyskać dzięki platformie Nexus!

Krótki opis
Ukryj opis

Dane techniczne

Dodatkowo w zestawie
pilot, ekspandery
Długość uchwytu na ekspandery
7 cm
Stopki poziomujące
tak
Przeznaczenie
do użytku domowego
Wymiary urządzenia
68 x 39 cm
Ruchy płyty wibrującej
góra-dół
Moc znamionowa
200W
Amplituda drgań
do 12 mm
Waga urządzenia
14,5 kg
Długość kabla
150 cm
Wyświetlacz
4,5 x 15,5 cm
Wymiary płyty wibrującej
30 - 26 cm x 60 cm
Komputer treningowy
prędkość (1- 99), czas (1-15 min), funkcja SCAN, program treningowy
Napięcie znamionowe
220V
Częstotliwość znamionowa
50/60Hz
Wysokość od podłoża
14,5 cm
Maksymalna waga użytkownika
120 kg
Model
HS-050VS Nexus
Programy treningowe
10 programów dedykowanych (P0-P9) i 1 program manualny
Rolka transportowa
tak
Długość linki w spoczynku
ok 80 cm
Zakres częstotliwości drgań
5-12 HZ
Instrukcja w j. polskim
tak
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (6)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii