Platforma wibracyjna 3D HS-080VS Nexus Pro

 • Nowość
998,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka

Dostępne wersje (1)

opis

Platforma wibracyjna Nexus Pro pomoże Ci skutecznie ujędrnić i wyszczuplić całe ciało oraz spalić nadmiar kalorii. Szeroki zakres ustawień prędkości oraz 8 programów treningowych umożliwi Ci wygodne dopasowanie intensywności ćwiczeń do swoich potrzeb. Trzy strefy treningu pozwalają na wybór rodzaju ćwiczeń – symulującego bieganie, jogging albo chód. Strefy różnią się od siebie miejscem ustawienia stóp, wskazanym na platformie - w „bieganiu” stopy są najbardziej oddalone od siebie, w „chodzie” najmniej. Dodatkowo, zawarte w zestawie ekspandery, umożliwią zaangażowanie do pracy jeszcze większej ilości mięśni. Ćwiczenia na platformie to doskonałe rozwiązanie dla osób w każdym wieku, bez względu na poziom sprawności fizycznej. Niewielkie rozmiary, cicha praca i łatwość obsługi - również za pomocą pilota - sprawiają, że Nexus Pro sprawdzi się jako komfortowe urządzenie do codziennych, domowych treningów. 

Licznik- wyświetlacz (pilot w zestawie)

Z Nexus Pro możesz wygodnie monitorować przebieg swojego treningu. Podświetlany ekran dotykowy pokazuje wybrany program oraz parametry, takie jak: czas, prędkość, dystans, kalorie. Dzięki funkcji SCAN, poszczególne parametry wyświetlane są cyklicznie - to duże ułatwienie, ponieważ bez konieczności przerywania ćwiczeń masz pełną kontrolę nad treningiem. 

Licznik- wyświetlacz (pilot w zestawie)
Ruchy na boki (L)

Ruchy na boki (L)

Ruchy płyty wyłącznie w płaszczyźnie poziomej (na boki) występują w programie użytkownika oznaczonym literą L. W programie L możesz samodzielnie ustawić czas treningu (od 1 do 20 minut) oraz prędkość (od 1 do 99 poziomów). 

Ruchy góra-dół (H)

Ruchy płyty wyłącznie w płaszczyźnie pionowej (góra-dół) występują w programie użytkownika oznaczonym literą H. W programie H możesz samodzielnie ustawić czas treningu (od 1 do 20 minut) oraz prędkość (od 1 do 99 poziomów). 

Ruchy góra-dół (H)
Ruchy 3D (poziome i pionowe – HL)

Ruchy 3D (poziome i pionowe – HL)

Platforma generuje także ruchy 3D, które polegają na połączeniu ruchów płyty w płaszczyźnie pionowej (góra-dół) oraz poziomej (ruchy boczne). Ruchy 3D występują w programach dedykowanych platformy oraz w jednym programie użytkownika, oznaczonym symbolem HL.

Rolka transportowa

Po skończonych ćwiczeniach nie musisz się obawiać, że urządzenie będzie zajmować miejsce w Twoim salonie. Dzięki funkcjonalnej rolce transportowej, wbudowanej w podstawę platformy, łatwo przesuniesz ją w inne miejsce.

Rolka transportowa
Poziomowanie

Poziomowanie

Możliwość precyzyjnego poziomowania urządzenia, za pomocą gumowych stopek umieszczonych w podstawie platformy, pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Dzięki temu masz pewność, że platforma stoi stabilnie, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny. 

Ekspandery

W zestawie z platformą Nexus Pro otrzymujesz dwa ekspandery, dzięki którym poszerzysz zakres swoich ćwiczeń i tym samym zwiększysz ilość pracujących mięśni. Ekspandery (inaczej - taśmy oporowe) doskonale sprawdzają się w modelowaniu ramion, klatki piersiowej i pleców. Ekspandery nie są przymocowane na stałe do platformy – jeśli chcesz z nich skorzystać wystarczy, że podepniesz je do płyty Nexus Pro i możesz zaczynać trening!  

Ekspandery
Antypoślizgowa powierzchnia

Antypoślizgowa powierzchnia

Trenując na platformie Nexus Pro nie musisz się martwić o to, że Twoje stopy będą ślizgać lub przesuwać się po płycie podczas treningów. Antypoślizgowa powierzchnia zapewni im optymalną przyczepność, dzięki czemu możesz w pełni skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach. 

Najważniejsze cechy:

 • Podświetlany licznik (czas, prędkość, dystans, kalorie)
 • Antypoślizgowa płyta
 • Nowoczesny i uniwersalny design
 • Łatwa i intuicyjna obsługa
 • Trzy strefy – bieganie, jogging, chód
 • 3 kierunki ruchów płyty: góra-dół, boczne i ruchy 3D
 • 99 poziomów ustawień prędkości
 • Pilot w zestawie
 • Ekspandery w zestawie
 • Rolka transportowa
 • Stopki stabilizujące

Najważniejsze cechy:

Z Nexus Pro ćwiczysz bez wysiłku, w prosty i nieskomplikowany sposób - wystarczy, że  staniesz lub siądziesz na platformie i włączysz wybrany program treningowy. Twoje mięśnie od razu poczują drgania, które pobudzą je do szybszej pracy. Dodatkowo, wykonywanie biernych ćwiczeń na platformie wibracyjnej, rozluźnia napięte mięśnie, zapewniając Ci tym samym możliwość regeneracji fizyczno-psychicznej po całym dniu. Z Nexus Pro możesz ujędrniać swoje ciało i jednocześnie relaksować się, oglądając film lub serial - łączenie przyjemnego z pożytecznym jeszcze nigdy nie było tak proste! Jeśli chcesz zakończyć trening, naciśnij przycisk STOP, a platforma automatycznie zwolni swoje ruchy.

Platformę możesz również z powodzeniem wykorzystać jako urozmaicenie swoich dotychczasowych treningów fitness, m.in. podczas wykonywania przysiadów, brzuszków czy pompek. Dzięki temu wykonywane ćwiczenia będą jeszcze skuteczniejsze, a ich efekty szybciej widoczne. Spróbuj i przekonaj się, co możesz zyskać dzięki Nexus Pro!

Dane techniczne

Waga urządzenia
20,5 kg
Komputer treningowy
dystans w km, prędkość, czas, kalorie, funkcja SCAN, program treningowy
Dodatkowo w zestawie
pilot, ekspandery
Długość uchwytu na ekspandery
7 cm
Programy treningowe
5 programów dedykowanych (P1-P5) i 3 programy użytkownika (H, L, HL)
Stopki poziomujące
tak
Długość kabla
150 cm
Rolka transportowa
tak
Przeznaczenie
do użytku domowego
Wymiary urządzenia
77 x 42 cm
Napięcie znamionowe
220V
Długość linki w spoczynku
ok 80 cm
Częstotliwość znamionowa
50/60Hz
Instrukcja w j. polskim
tak
Ruchy płyty wibrującej
góra-dół, ruchy boczne i ruchy 3D
Maksymalna waga użytkownika
120 kg
Wyświetlacz
6 x 17 cm
Wymiary płyty wibrującej
34,5 - 30 cm x 73 cm
Moc znamionowa
200W+200W (2 silniki)
Model
HS-080VS Nexus Pro
Wysokość od podłoża
15,5 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (5)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.

Zapisz się do Newslettera

Odbierz 30 zł na pierwsze zamówienie

Rabat obowiązuje przy zamówieniu powyżej 300zł

* Jeśli chcesz śledzić promocje w sklepie na bieżąco, podaj swój adres e-mail. Obiecujemy, że nie będziemy zaśmiecać Twojej skrzynki odbiorczej. Pamiętaj, że zawsze możesz zrezygnować z zapisu do naszego newslettera. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj