Oficjalny sklep
0
Łącznie: 0

Rowery treningowe leżące

Rowery leżące, znane także jako poziome, to gwarancja bezpiecznego treningu, dzięki któremu poprawisz formę i spalisz nadmiar kilogramów. Trening na tym sprzęcie polecany jest w szczególności dla osób obawiających się kontuzji, bólu kręgosłupa oraz osób walczących z nadwagą. 

W Hop-Sport oferujemy wysokiej jakości rowery leżące z magnetycznym systemem oporu w szerokim zakresie cenowym, wyposażone w wygodne siedzisko i komputerek treningowy. Sprawdź nasz asortyment i wybierz model dla siebie!

W Hop-Sport znajdziesz magnetyczne rowery leżące, które będą świetnym narzędziem do treningu rekreacyjnego lub rehabilitacyjnego. Doskonale sprawdzą się także w przypadku seniorów, zapewniając im bezpieczną i stabilną pozycję podczas ćwiczeń. Modele poziome dostępne w naszym sklepie, z uwagi na swoją konstrukcję, zapewniają płynną i cichą pracę, przede wszystkim jednak dbają o jak najwyższy komfort użytkownika. Wygodne, regulowane siedzisko z oparciem, antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi, rolki transportowe, intuicyjny wyświetlacz pokazujący parametry treningu czy sensory pulsu – to tylko niektóre z atutów, jakie posiadają oferowane w naszym sklepie rowery poziome. Poszczególne funkcje rowerka różnią się w zależności od modelu. Modele bardziej zaawansowane posiadają bardziej rozbudowany komputer treningowy z funkcją Bluetooth, która pozwala wygodnie sterować treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, elektroniczną regulację oporu czy regulowany kąt kierownicy. Zobacz rowery poziome w naszym sklepie! Zapraszamy!

Więcej Ukryj

Ulubione