Rower elektryczno-magnetyczny leżący HS-200L Dust iConsole+ training

  • - 8%
2 498,00 zł 2 298,00 zł
Produkt jest dostępny - Wysyłka w 24h
Darmowa wysyłka

opis

Rower leżący HS-200L Dust idealnie sprawdzi się w przypadku, jeśli problemy z kręgosłupem uniemożliwiają Ci trening na rowerze pionowym, jeśli dbasz o swoje stawy kolanowe albo jeśli po prostu chcesz efektywnie i bezpiecznie ćwiczyć.

HS-200L Dust marki Hop Sport wyposażony jest w komputer treningowy z funkcją Bluetooth, sensory pulsu oraz rolki transportowe. System oporu magnetycznego o wadze 18 kg daje gwarancję, że trening na tej maszynie nie obciąża kolan, jest całkowicie płynny, a do tego niewiarygodnie... cichy.  Możesz jeździć nawet w nocy bez obaw, że zbudzisz pozostałych domowników.

Rower posiada zaawansowany komputer z Bluetooth, obsługujący aplikację treningową iConsole+ training. Aplikacja umożliwia sterowanie ustawieniami komputera z poziomu urządzenia mobilnego, personalizowanie swojego treningu, korzystanie z dodatkowych programów. Pozwala również na prezentowanie osiąganych wyników w serwisach społecznościowych.

Kluczowym pytaniem jest jednak: czy rzeczywiście każdy może trenować na rowerze poziomym HS-200L? Tak! Jeśli nie ma przeciwwskazań lekarskich, HS-200L pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, jak i wspomoże rehabilitację. Dzięki temu, że maksymalne obciążenie wynosi 150 kg, każdy może przeprowadzić na nim bezpieczny trening, niezależnie od predyspozycji.

 

 

 

Wielofunkcyjny komputerek LCD z funkcją Bluetooth

Wielofunkcyjny komputerek LCD z funkcją Bluetooth

Zmień swoje treningi w prawdziwe wyzwanie! Komputer oferuje programy treningowe w zależności od stopnia zaawansowania (Beginner, Advance, Sporty) oraz dodatkowe, m.in. program Watt, w którym dowiesz się, jaki wysiłek musisz włożyć w jazdę, aby wytworzyć określoną ilość energii. Dzięki funkcjom Recovery i Body Fat, sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej.

Regulowane siedzisko i oparcie

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji odległości siedziska od pedałów z łatwością dopasujesz ustawienie sprzętu do swojego wzrostu. Ergonomiczny kształt i silikonowe wypełnienie siodełka oraz regulowany kąt oparcia sprawią, że nawet dłuższy trening będzie przyjemny i wygodny.

Regulowane siedzisko i oparcie
Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.  

Dotykowe sensory pulsu

Pamiętaj o swoim sercu! Utrzymanie optymalnego poziomu pulsu to niezwykle istotny element efektywnego treningu. Zmierzysz go w wygodny i prosty sposób dzięki czułym sensorom dotykowym, umieszczonym na uchwytach obok siedziska. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty!

Dotykowe sensory pulsu

Aplikacja iConsole+training

Kompatybilność konsoli z rowerami stacjonarnymi i orbitrekami marki Hop-Sport umożliwia sterowanie treningiem za pomocą tabletu lub smartfona, a także jego dopasowanie pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika. Dowiedz się więcej o technologii iConsole+training!

Dane techniczne

Przyłącza sieciowe
230 V, długość kabla 150 cm
Pedały antypoślizgowe
tak, z paskami blokującymi
Wymiary sprzętu
144 x 65 x 130 cm
Wymiary oparcia
38 x 46 cm
Pomiar pulsu
tak
Waga urządzenia
60 kg netto
Wyświetlacz
LED (11 okien)
Regulowane uchwyty na ręce
tak
Komputer treningowy
czas, prędkość, dystans, kalorie, puls, RPM, WATT, programy treningowe, Body Fat, Recovery
Regulowany kąt oparcia
tak
Rolki transportowe
tak
Uchwyt na tablet
tak
Aplikacje kompatybilne
iConsole+training
Max. waga użytkownika (kg)
150 kg
Rodzaj systemu oporu
magnetyczny
Model
HS-200L Dust
Regulacja oporu
płynna lub sterowana iConsole+ training
Regulacja siodełka
pozioma
Port USB
tak
Stopki stabilizujące
tak
Wymiary kartonu
163 x 112,5 x 28 cm (dł./szer./wys.)
Programy treningowe
4 programy Beginner, 4 - Advance, 4 – Sporty, a także program manualny, Cardio, WATT
Bluetooth
4.0
Waga systemu oporu
18 kg
Wymiary siedziska
43 x 32 cm
Producent
Hop-Sport
Okres gwarancji
24 miesiące

Recenzje (7)

Średnia ocena: 5/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.