Stoły do cymbergaja Kup w ratach 0%Sprawdź

Rower leżący elektryczno-magnetycznyHS-100L Edgeszary+mata

2 498,00 zł
Zmień ilość
Darmowa wysyłka
Produkt jest dostępny - Wysyłka 24h

Opis

Rower leżący HS-100L Edge z matą ochronną w zestawie pomoże Ci skutecznie poprawić kondycję i zgubić nadmierne kilogramy, bez nadwyrężania stawów. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób mających problemy z kręgosłupem lub ze stawami kolanowymi. System oporu magnetycznego o wadze 19 kg daje gwarancję, że trening na tej maszynie nie obciąży kolan, będzie całkowicie płynny i niewiarygodnie cichy. Stopki poziomujące oraz antypoślizgowe pedały z paskami blokującymi zwiększają stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Zaawansowany komputer z Bluetooth 4.0 i podstawką na urządzenie mobilne, pozwala na prowadzenie interaktywnych treningów na różnych poziomach zaawansowania.

Komputer treningowy z Bluetooth 4.0

Komputer treningowy z Bluetooth 4.0

Komputer oferuje 12 zdefiniowanych programów treningowych, program manualny, 4 programy HRC, sterowane pracą serca oraz program WATT. Dodatkowo, dzięki funkcjom Recovery i Body Fat sprawdzisz wydolność swojego organizmu oraz zmierzysz poziom tkanki tłuszczowej. Wbudowana podkładka na tablet, port USB oraz łącze Bluetooth 4.0 sprawiają, że podczas ćwiczeń na rowerku możesz wygodnie korzystać ze swojego urządzenia mobilnego oraz dedykowanej aplikacji treningowej iConsole+ training.

Regulowane siedzisko z oparciem

Regulowane siedzisko z oparciem

Komfort podczas ćwiczeń to podstawa! Dzięki możliwości precyzyjnej regulacji odległości siedziska od pedałów z łatwością dopasujesz ustawienie sprzętu do swojego wzrostu. Wygodne, wyprofilowane siedzisko i oparcie, zapewniające cyrkulację powietrza, sprawią, że nawet dłuższy trening na modelu HS-100L Edge będzie przyjemny i wygodny.

Rolki transportowe

Rolki transportowe

Po skończonym treningu nie musisz się obawiać, ze Twój salon będzie nadal przypominał siłownię. Dzięki funkcjonalnym rolkom transportowym, wbudowanym w przedni stabilizator, łatwo przesuniesz rower w inne miejsce.

Dotykowe sensory pulsu

Dotykowe sensory pulsu

Zbadaj swój puls za pomocą czułych sensorów dotykowych, umieszczonych w uchwytach obok siedziska! Wystarczy, że podczas treningu oprzesz o nie dłonie, aby sprawdzić swoje tętno, a wynik wyświetli się na wyświetlaczu. Czy chodzi o spalenie tkanki tłuszczowej czy o wzmocnienie wytrzymałości - optymalne tętno zawsze pomoże Ci skuteczniej osiągnąć zamierzone efekty.

Stopki poziomujące

Stopki poziomujące

Możliwość precyzyjnego poziomowania sprzętu, za pomocą stopek umieszczonych w podstawie maszyny, pozwala wyeliminować ewentualny problem nierównego podłoża. Dzięki temu masz pewność, że rower stoi stabilnie, a Twój trening będzie komfortowy i bezpieczny.

Mata amortyzująca

Mata amortyzująca

Zastosowanie maty pod sprzęt skutecznie zamortyzuje drgania i zapewni izolację akustyczną w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki zastosowaniu gąbki antypoślizgowej od spodu, mata stanowi stabilizację podłoża w przypadku intensywnych treningów. Dodatkowo, pomoże Ci ochronić podłogę przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Po zakończonych ćwiczeniach matę można łatwo zwinąć i schować wraz ze sprzętem.

Dane techniczne

Producent: Hop-Sport
Model: HS 100L Edge
Instrukcja w języku polskim
Komputer LCD
Pulsometr
System Oporu magnetycznego: Sterowany iConsole+
Rolki transportowe
Stopki poziomujące
Regulowana odległość siedziska: min. 73 cm, max. 90 cm (odległość od pedała w dolnej pozycji)
Siedzisko: regulacja pozioma
Regulacja oporu: płynna elektryczno magnetyczna lub sterowana aplikacją iConsole+
Wymiary oparcia siedziska: 45 cm x  46 cm
Wymiary siedziska: 26 cm x  37 cm
Regulowane uchwyty na ręce: TAK
Przyłącza sieciowe: 230 V
Pedały z zapięciami
Wymiary kartonu: dł. 148 cm, szer. 25,5 cm, wys. 104,5 cm

Waga urządzenia: 48.5 kg

Krótki opis
Opis

Recenzje (0)

Średnia ocena: 0/5
Dodaj recenzję

Inne produkty w kategorii

Favorites